سرویس بهداشتی مختلط درمشهد+ (تصاویر)

آذر ۱۳۹۸

بازار بزرگ بین‌المللی مشهد، یکی از مهم‌ترین مراکز خرید زوار در این شهر مقدس به شمار می‌آید که به سبب کم‌توجهی نهادهای نظارتی، دچار مشکلات عدیده‌ای است.

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران ؛ بازار بزرگ بین‌المللی مشهد، یکی از مهم‌ترین مراکز خرید زوار در این شهر مقدس به شمار می‌آید که به سبب کم‌توجهی نهادهای نظارتی، دچار مشکلات عدیده‌ای است.

یکی از مشکلاتی که زوار حرم رضوی و مردم مشهد در این بازار با آن دست به گریبان می باشند، مشکل نبود سرویس بهداشتی امن و برخوردار از حریم است.

در ورودی سرویس بهداشتی این بازار، تابلویی دست‌نویس نصب شده که روی آن اخطار داده شده که: «سرویس بهداشتی مشترک است!» تا بدین‌وسیله مراجعان را از شوکه‌شدن در مواجهه با صحنه‌های اینچنینی پرهیز داده باشد:

همان‌گونه که در تصویر ملاحظه می‌کنید دو زن بدحجاب و بی‌حجاب! دختربچه همراه خود را به سرویس بهداشتیی برده‌اند که همزمان مردهای نامحرم در دستشویی‌های کنار آن، حضور دارند.

مراجعان این بازار در گفت‌وگو با خبرنگاران تأکید کردند که منتظر پاسخ‌گویی نهادهای نظارتی به‌ویژه اداره اماکن نیروی انتظامی مشهد در خصوص این مشکل و مشکلات مشابه در این قبیل بازارها و تفریح‌گاه‌های مشهد مقدس می باشند.


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ