سرویس LG Cloud جهانی تلویزیون های هوشمند ال جی در راه است

۲۰خردادماه،آی تی ایران – شرکت ال جی سال قبل سرویس Cloud اختصاصی خود را در ایالات متحده، کره جنوبی و روسیه راه اندازی کرد و به زودی در ۴۰ کشور دیگر نیز تلویزیون های هوشمند خود را با این برنامه به دنیای ذخیره سازی ابری وارد می سازد.

LG Cloud به کاربران این امکان را می دهد که محتوای دلخواه خود را مستقیما” از طریق تلفن هوشمند، تبلت ها یا کامپیوتر های شخصی بر روی تلویزیون هوشمند ال جی خود ملاحظه نمایند.

به گفته مدیر ارشد ال جی در این بخش، امروزه مردم تنها به دنبال یک صفحه نمایش نبوده و خواستار تبادل اطلاعات و محتوای مورد نظرشان میان کامپیوترهای شخصی، تبلت ها و تلویزیون های هوشمند خود می باشند. ال جی به عنوان یک پیشرو در این زمینه سعی در ارائه راهکار های مناسب برای هماهنگی هر چه بیشتر این تجهیزات با تلویزیون های هوشمند داشته است.

با استفاده از برنامه LG Cloud کاربران می توانند به ویدئوها، موزیک ها، تصاویر و عکس ها، همزمان با آپلود آنها بر روی شناسه کاربری خود، دسترسی داشته باشند.

برای استفاده از این سرویس شما باید برنامه اختصاصی آن را دانلود نمایید. کاربران گوشی های هوشمند آندروئیدی، تلویزیون های CINEMA 3D هوشمند ال جی و کامپیوترهای شخصی، می توانند این برنامه را از Google Play یا از فروشگاه LG Smart World به صورت آنلاین دریافت کنند. پس از نصب سریع و ثبت نام در سرویس ابری ال جی، ۵ گیگا بایت فضای رایگان در اختیار شما قرار می گیرد. این سرویس به صورت خودکار محتوای موجود در گوشی هوشمند شما را با فضای ذخیره ای آنلاین سینک می کند. بدین معنی که می توانید فیلم ها و تصاویری را که با گوشی خود گرفته اید، بلافاصله در صفحه تلویزیون هوشمند یا کامپیوتر شخصی خود ملاحظه نمایید.

فایل های چند رسانه ای یا همان Multimedia نیز به راحتی در فضای LG Cloud ذخیره و امکان مدیریت و تماشای محتوا روی دستگاه های مختلف از طریق قابلیت N-Screen امکان پذیر می باشد. همچنین می توانید پخش موزیک یا ویدئوی دلخواه خود را در گوشی هوشمند متوقف ساخته و مجددا” ادامه آن را اجرا نمایید. شما قادر میباشید در فضای ابری ال جی، هنگام پخش موزیک، هم زمان به ملاحظه عکس ها و تصاویر گوشی هوشمند خود بپردازید. از سوی دیگر این سرویس قادر است به صورت خودکار فرمت و حجم فایل ها را برای استفاده در تجهیزات مختلف تغییر داده و حجم و محتوای مورد نظر را متناسب با دستگاه مربوطه تنظیم نماید.

با استفاده از اکانت خود در تلویزیون CINEMA 3D هوشمند ال جی، شما اتوماتیک وار به فضای ابری خود از طریق پروتوکل SSO وارد شده و هر دو شناسه کاربری شما در تلویزیون های هوشمند ال جی و LG Cloud شناسایی می گردد.

این سرویس از ماه آینده در سراسر جهان قابل استفاده خواهد بود.
IT Iran
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *