سرپرست ابومسلم: تعلل فدراسیون در اعلام نتیجه بازی با نساجی عجیب است

۱۴م دیماه ،

سرپرست تیم ابومسلم خراسان رضوی اظهار کرد: طبق قوانین سازمان لیگ فوتبال نتیجه دیدار با نساجی قائمشهر بعد از عدم حضور این تیم واضح است، اما تعجب می‌کنم چرا فدراسیون این نتیجه را اعلام نمی‌کند.

به گزارش ایسنا – منطقه خراسان و به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، سید هاشم حسینی با بیان این مطلب عنوان کرد: بر طبق قوانین سازمان لیگ فوتبال کشور و گزارش ناظرین فدراسیون در خصوص عدم حضور تیم نساجی قائمشهر در دیدار روز جمعه ۸ دی ماه، نتیجه این بازی واضح است اما تعجب می‌کنم چرا فدراسیون در اعلام نتیجه و اعمال آن در جدول تعلل می‌کند.

وی با اشاره به تغییر زمان دیدار هفته دوم تیم فوتبال ابومسلم در دور برگشت رقابت‌های لیگ دسته یک فوتبال مقابل تیم سنگ آهن بافق یزد گفت: طبق زمانبندی قبلی سازمان لیگ قرار بود این بازی روز سه‌شنبه ۱۷ دی ماه جاری برگزار شود که زمان انجام این بازی به سبب حضور ابومسلم در جام حذفی به روز جمعه ۱۵ دی ماه تغییر یافت.

سرپرست تیم فوتبال ابومسلم خراسان رضوی ضمن اشاره به عدم امکان استفاده از مجید نوری بازیکن مصدوم این تیم در دیدار این هفته در یزد عنوان کرد: بازیکنان تازه اضافه شده به تیم به خوبی در تمرینات حاضر شده‌اند که این نوید روزهای خوب را برای ابومسلم می‌دهد.

حسینی با اشاره به دیدار حساس تیمش در جام حذفی مقابل تیم فوتبال استقلال تهران اظهار کرد: با تمام قوا در روز چهارشنبه ۲۰ دی ماه برای رویارویی با تیم پرقدرت استقلال به تهران می‎رویم.

انتهای پیام


ایسنا
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *