سرپرست اداره نظارت و ارزش‌یابی: فیلم های مشکل دار اجازه حضور در جشنواره را ندارند

۲۱ آبان ،

یکشنبه, ۲۱ آبان ساعت ۰۱:۴۶ مصطفی رضائی

کافه سینما- مهدی عظیمی میر آبادی، سرپرست اداره کل نظارت و ارزشیابی آثار سینمایی، در گفتگو با  باشگاه خبرنگاران؛ در خصوص نحوه ی صدور پروانه نمایش امسال فیلم های جشنواره فجر، گفت: امسال نحوه ی صدور پروانه نمایش جشنواره فیلم فجر به گونه‌ای است که فیلم های بدون مشکل محتوایی و آماده شده برای اکران در جشنواره پروانه نمایش می گیرند.

به گزارش تفسیری کافه سینما،وی ادامه داد: فقط فیلم های مناسب از نظر محتوا امسال پروانه نمایش موقت می گیرند اما هنوز فیلمی برای حضور در جشنواره آماده نشده است.

عظیمی میر آبادی اظهار داشت: همه فیلم ها برای حضور در جشنواره مورد بررسی قرار می گیرند و فیلم هایی که هنوز در تولید آماده نیستند، نسخه ی اولیه آن ها برای ارائه ی دریافت پروانه نمایش موقت بررسی می گردد.

وی در خصوص پروانه نمایش فیلم ها، عنوان کرد: سال گذشته برای فیلم های مشکل دار و بی محتوا پروانه نمایش موقت صادر می کردند، اما امسال برای فیلم های مشکل دار، پروانه نمایش صادر نمی شود و در جشنواره فیلم فجر حضور نخواهند داشت.

عظیمی میر آبادی در پایان صحبت هایش خاطر نشان کرد: در جشنواره فیلم فجر پروسه نظارت بر روی فیلم ها با دقت بیشتری صورت خواهد گرفت و فیلم در صورتی که به غیر از مشکل فنی و تدوین، مشکل محتوایی فیلم نامه نداشته باشند، توانایی اعلام آمادگی برای حضور در جشنواره را دارد

Tags:

کافه سینما-آخرین خبرها و یادداشت های سینمای ایران و جهان
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *