سریع ترین موتور سیکلت جهان +تصاویر

۱۹م آذر ،

یک شرکت موتورسازی آمریکایی که محصولاتی با عملکرد بالا و تولید محدود ارائه می کند اقدام به ارائه محصولی کرده که درحال حاضر داعیه دار عنوان سریعترین موتورسیکلت جهان است.

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران ؛این موتور سیکلت با عنوان مدل X132 Hellcat Combat از شرکت کنفدرات موتورسیکلت ارائه شده قرار است با شکستن رکورد سرعت در تابستان امسال خط تولید محدودش آغاز و با قیمتی معادل ۷۲ هزار دلار به علاقمندان عرضه شود.

آزمایشهای انجام شده روی این موتور سیکلت نشان می دهد که این موتور برای داشتن دو سیلندر توانست رکورد سرعت ۳۲۱ کیلومتر در ساعت از خود به جای بگذارد

به رغم وزن سنگین  ۲۲۲ کیلوگرمی، ظرفیت ۲ هزار سی سی سوخت ، ۱۶۰ نیروی ترمز ارائه می کند که این امر به سرعت باورنکردی آن کمک می کند

انجام آزمایشهای این موتور سیکلت در دریاچه نمک با ثبت رکورد ۲۷۷ کیلومتر در ساعت همراه بوده است که آن را می توان معادل سرعت ۳۲۱ کیلومتر در ساعت در جاده آسفالت شده تلقی کرد.

متیو چامبرز از بنیانگذاران شرکت موتور سازی کنفدرات در رابطه با عرضه سریع ترین موتورسیکلت جهان گفت: این موتورسیکلتی است که وقتی ما ۲۱ سال پیش این شرکت را تأسیس کردیم می خواستیم ارائه کنیم. کاملا اطمینان دارم که به تمام آنچه که می خواستیم رسیده ایم.

قرار است از این موتور سیکلت ۳۶ دستگاه تولید شود و گفته می گردد که هرکدام از بخشهای این موتور سیکلت براساس آخرین استانداردها تولید می گردد

هرکدام از مدلهای سفارشی X123 Hellcat Combat براساس درخواست خریدار ارسال می گردد، آنها می توانند درخواست کند که نامشان روی باک بنزین موتور سیکلت هک شودظرفیت سوخت ۲ هزار سیسی این موتور سیکلت غول آسا دارای ۱۶۰ نیروی ترمز است که این امر با وزن ۲۲۲ کیلوگرمی آن ترکیب شده و سبب ارائه سرعت باورنکردنی می گردد.این موتور سیکلت به احترام هواپیمای جنگی F6F Hellcat نامگذاری شده است و نتیجه طراحی و رویکرد دقیق صنعتی است.

این شرکت اعلام کرده است که اگرچه انتخاب جنس و شیوه ساخت پرهزینه بوده است اما می توان گفت این بهترین رویکرد برای به حداکثر رساندن قدرت و تضمین عملکرد بوده است.

این موتور سیکلت تغییر شکل داده شده و اصلاح شده مدل X132 Hellcat همین شرکت است

براساس اعلام شرکت سازنده، هرکدام از قطعات این موتور سیکلت شاهدی برای توجه به ظریفترین جزئیات است

نمایی از موتور پرقدرت این مدل موتور سیلکت


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن