سقوط دکل ۷۵ متری+تصاویر

۲۴اردیبهشت،

سقوط دکل ۷۵ متری در شهر تازه پرند، علاوه بر ترس و وحشت ساکنان و قطعی چند ساعته برق، به بعضی واحدهای مسکونی برج خساراتی وارد کرد.

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران ؛ باد و توفان شدید دیروز سبب سقوط دکل ۷۵ متری از فراز یک برج مسکونی در شهرک «کوزو» شهر تازه پرند شد.

در این اتفاق دکل ۷۵ متری یک شرکت ارائه‌دهنده خدمات اینترنت که بر طبقه فوقانی یک ساختمان مسکونی ۱۵ طبقه در شهر تازه پرند نصب شده بود، به زمین سقوط کرد و بر اثر اصابت قسمتی از دکل با سیم‌های برق، انفجار مهیبی در منطقه رخ داد.

به دنبال سقوط این دکل۷۵ متری، تیم آتش‌نشانی شهر تازه پرند در محل وقوع اتفاق حضور یافتند و قسمتی از دکل را که یک سر آن بر بالکن طبقه چهارم یکی از واحدهای مسکونی افتاده بود و سر دیگر آن بر زمین قرار داشت را جابجا و مهار کردند اما بدون آن که دکل را به پایین منتقل کنند، منطقه را ترک کردند.

سقوط دکل ۷۵ متری در شهر تازه پرند خوشبختانه خسارت جانی نداشت.

سقوط دکل ۷۵ متری در شهر تازه پرند، علاوه بر ترس و وحشت ساکنان و قطعی چند ساعته برق، به بعضی واحدهای مسکونی برج خساراتی وارد کرد.

به گفته یکی از مدیران ساختمان، این دکل ۷۵ متری به صورت غیرقانونی و بدون مجوز بر طبقه فوقانی این ساختمان در شهر تازه پرند نصب شده بود.

باد و توفان شدید منجر به سقوط دکل ۷۵ متری در شهر تازه پرند شد.

منبع: ایسنا


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *