سن بالاترین کبوتر دنیا + عکس

سن بالاترین کبوتر دنیا + عکس

گاهی اوقات ممکن است در زندگی ما انسان ها تنها ۲۰ سال از عمر یک موجود گذشته باشد اما در دنیایی آن ها معادل ۱۰۰ سال گذشته باشد و حتی زمان مرگشان هم فرارسیده باشد در حالی که در شمارش انسان ها این موجودات تازه اول جوانی هستند.

برای رکورد دار شدن یک حیوان باید سن حیوانی آن ها در نظر گرفته شود زیرا کمتر پیش می آید که یکی حیوان بتواند از میانگین سن خود بیشتر عمر کند. از این رو زمانی که آن ها از این خط سنی عبور کنند در میان رکورددارن به حساب خواهند آمد.

سن بالاترین کبوتر دنیا + عکس

“والری ویتنگهام” خانمی است که این روزها یک کبوتر ۲۴ ساله را در خانه خود نگه داری می کند. این پرنده شاید به نظر ما جوان باشد اما در اصل ۱۴۷ سال کبوتری سن دارد و این میزان ۱۶ سال بیشتر از حد متوسط و مجاز برای یک کبوتر است.

این خانم کبوتر کهنسال را از ۲۰ سال پیش پرورش داده است و به علت مراقبت های خوب این کبوتر حالا در شرف تبدیل شدن به یک رکورددار است. این کبوتر در این سن بالا هنوز هم سرجال است و هیچ مریضی خاصی در او دیده نمی شود.

این خانم سال ۲۰۰۲ کبوتری با سن ۲۲ سال را در گینس به ثبت رساند اما پس از او یک کبوتر ۲۳ ساله توانست رکورد را به دست آورد ولی حالا قرار است بعد از آزمایش های گینس نام این کبوتر وارد کتاب رکوردها شود.

مطالب مرتبط:

  1. بلندترین سبیل مرد دنیا + عکس
  2. زبان درازترین مرد دنیا +عکس
  3. قوی‌ترین های دنیا +عکس

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *