سه کارگاه از کشورهای اسلوونی و ایتالیا

۲۶فروردین۱۳،

بخش بین الملل جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران از برپایی سه کارگاه آموزشی توسط استادان کشورهای اسلوونی و ایتالیا خبرداد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل ازستاد خبری شانزدهمین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران ، ابراهیمی دبیربخش بین الملل جشنواره ، برپایی سه ورکشاپ آموزشی با موضوعات  “تئاتر خیابانی” ، “تئاتر فیزیکال و بیان” و “تئاتر صدا در تئاتر” را از جمله برنامه های این بخش همزمان با برگزاری جشنواره شانزدهم معرفی کرد.
وی مدت زمان برپایی هر کارگاه را ۳ روز بیان کرده و افزود: به زودی ثبت نام دانشجویان و علاقه مندان به حضور در این ورکشاپ های آموزشی آغاز خواهد شد.
طبق گفته ابراهیمی کارگاه “تئاتر خیابانی” توسط ویدا سرک ونیک برن ( (vida cerkvenik bern   و یاشا نیول (Jasa jenull) از کشور اسلوونی و در روز های ۱۱ و ۱۲ و ۱۳ اردیبهشت ماه برگزار می گردد.
ورکشاپ “تئاتر فیزیکال و بیان” توسط نیکولا پیانزولا (Nicola pianzola) از کشور ایتالیا و در روزهای ۱۹ ، ۲۰ و ۲۱ اردیبهشت ماه برگار خواهد شد.
سومین ورکشاپ بخش بین الملل با عنوان “صدا در تئاتر” نیز توسط والنتینا والنتینی valentine valentine) ) از ایتالیا  و در روزهای ۱۷ و ۱۸ اردیبهشت برگزار می گردد.
شانزدهمین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران با دبیری علی تقی زاده  از ۱۴ اردیبهشت در تهران آغاز می گردد./ص


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ