سوء استفاده نامزد انتخابات از مرحوم مهرداد اولادی +عکس

به گزارش ممتاز نیوز به نقل از راد نیوز: وقتی انتخابات مجلس شورای اسلامی در قائم‌شهر برای تعیین دومین نماینده مردم این شهرستان به دور دوم کشیده شده است، پیش بینی این بوده است که کمال علیپور نماینده قائم‌شهر در مجلس قبلی به راحتی مقابل سیدعلی ادیانی راد نماینده دوره قبل تر پیروز شود و به مجلس راه یابد اما دیروز این ادیانی بود که با فاصله ای نزدیک علیپور را شکست داد و نماینده مجلس شد، آن هم در حالی که خیلی ها از علیپور حمایت کردند.

در قائم‌شهر گفته می شود یکی از دلایلی که باعث شکست علیپور شده است این بوده است که مردم قادی‌کلا به ادیانی رای دادند. برابر با شنیده های ما، از آن جایی که کمال علیپور بعد از درگذشت مهرداد اولادی، عکس این زنده یاد را در تبلیغات خود منتشر کرده است و این حرکت با اعتراض دوستان و دوستداران اولادی همراه شده است، برخی مردم، به خصوص اهالی قادی‌کلا و محله های بهشتی محله، پل هوایی، پل سه تیر، جمنان، آبمال، سیدنظام و … در اعتراض به استفاده علیپور از عکس اولادی، به او رای ندادند و باعث شدند نامزدی که پیروزی اش قطعی به نظر می رسید مقابل ادیانی شکست بخورد.

همزمان با خاکسپاری اولادی در قادی‌کلا، برگه های تبلیغاتی منتشر شده بود که عکس اولادی را کنار نام کمال علیپور نشان می داد و این حرکت باعث ناراحتی قائمشهری ها شده بود.

سوء استفاده نامزد انتخابات از عکس مهرداد اولادی +عکس


باز نشر: سایت خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ