سیاست‌های بخش ارزی بانک ملی

گردآوری توسط گروه اقتصاد ممتاز نیوز

بینا: محمد فطانت‌فرد عضو هیأت مدیره و معاون امور اعتباری و نظارت بر مصارف بانک بر ضرورت فعالیت و حرکت رو به رشد بانک بر مبنای شعار و نام‌گذاری سال توسط مقام معظم رهبری تاکید کرد.

وی در همایش بررسی سیاست ها و راهکارهای بهبود وضعیت ارزی بانک که در سالن همایش حافظ برگزار شد، بنیه و ظرفیت‌ بالای نیروی انسانی بانک را در تحقق اهداف بانک و نظام اقتصادی کشور حائز اهمیت دانست و افزود: واحدهای ذیربط لازم است با تلاش مضاعف خصوصاً در حوزه فعالیت های ارزی و توسعه آن زمینه بهبود منابع ارزی را فراهم کنند.
در ادامه غلامرضا پناهی معاون امور ارزی و بین‌الملل بانک، با اشاره به شرایط بانک، خواستار عزم همگانی همکاران شد و با اشاره به نقش مؤثر شعب خارج از کشور در حوزه بانکداری بین‌الملل بر تلاش و همت مضاعف برای بهبود موقعیت ارزی بانک تاکید کرد.
وی بازنگری در قراردادها و فرم‌های ارزی، تعامل نزدیک میان صف و ستاد، توسعه روابط کارگزاری با سایر بانک‌ها، به کارگیری بنیه شعب خارج از کشور، تقویت و آموزش نیروی انسانی، لزوم توسعه نظام جامع و یکپارچه ارزی را از دیگر سیاست‌های بخش ارزی بانک برشمرد.
سید‌عبدالرضا سیف مدیر امور بازرسی و حسابرسی از دیگر سخنرانان این همایش، ضمن بیان دیدگاه‌های بخش بازرسی و نظارت درخصوص فعالیت‌های ارزی اظهار داشت: تسلط همکاران بخش ارز بر امور مالی، پالایش بخشنامه‌ها و رفع ابهام آنها توسط ستاد، تعامل دوچندان با شعب، پیگیری تعهدات ارزی، گردش شغلی کارکنان و آموزش اثربخش نیروی انسانی، برای بهبود وضعیت ارزی بانک باید مورد توجه قرار گیرد.
گفتنی است این همایش با حضور روسای ادارات کل خارجه، عملیات ارزی و معاونان شعب ارزی برگزار شد.


شبکه اطلاع رسانی بانک و بیمه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ