سیستم بانکی کشور در خدمت حلقه ناتوی فرهنگی حوزه کتاب؟! + سند

۱۴م دیماه ،

ناشر الکترونیکی آثار ضد انقلابها ، پس از حمایت تبلیغاتی رسانه های مرتبط با سرویس های اطلاعاتی بیگانه ، اکنون برائ فروش محصولاتش به مخاطبین، شماره حساب از شعب بانکهای داخل کشور معرفی می کند!

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران، پایگاه اینترنتی “ن_ک ” کە در حوزه های مختلف نویسندگی از جمله شعر ، داستان ، نمایشنامه و … فعالیت می کند آثاری از اشخاص مرتبط با فتنه ۸۸را ارائه می کند تا بلکه بتواند نفوذ بیشتری در حلقه های اجتماعی ایرانی ایجاد کند.

افرادی چون” سپیده حریری” و ” آزاده دواچی” از فمنیست های مرتبط با جنبش های زنان فعال در فتنه ۸۸ و مهره های سوخته فتنه و مرتبط با سازمان اطلاعاتی امریکا به مانند  ” مهدی خلجی ”  و ” ابراهیم نبوی ” از جمله نویسندگان دائمی این پایگاه اینترنتی می باشند.

حمایت و تبلیغ از مراکز انتشار یافتناتی مقابل نظام نیز ازجمله فعالیت های این پایگاه اینترنتی است .”ترویج ابتذال و انحراف‌های اخلاقی ، ارج نهادن به مسائل جنسی و تبلیغ اعمال غیراخلاقی ، ترویج عشرت‌ طلبی و تهیج احساسات شهوانی؛ بی‌هویت کردن نسل جوان، ترویج عقاید نیهلیستی و عادی‌سازی روابط نامشروع؛اهانت به نهادهای حکومتی و ارکان نظام جمهوری اسلامی؛توهین و تهمت به مقدسات، ارزش‌های دینی و اهل بیت عصمت و طهارت(علیهم‌السلام)؛ ” همگی گوشه ای از تلاش های بعضی مراکز انتشار یافتناتی تبلیغ شده در این پایگاه اینترنتی از جمله نشر “چشمه ” است کە در قبل توسط مراکز مسئول کشور منحل اعلام شد .

این پایگاه اینترنتی همچنین با ارائه لینک های ارتباطی با سامانه های مرتبط با فتنه گران برائ دور زدن فیلترینگ و فعالیت در شبکه های اجتماعی ضد انقلاب راهکار ارائه می دهد.

اما نکته عجیب این ماجرا آنجاست کە این تارنمای اینترنتی کە به نشر الکترونیک آثار فارسی مساله دار مشغول است، پس از استفاده از حمایت تبلیغاتی رسانه های مرتبط با سرویس های اطلاعاتی بیگانه و جذب مخاطب اکنون با ذوق زدگی به معرفی شماره حساب از شعبه یکی از بانکهای داخلی کشور برائ خرید محصولات خاص خود اقدام کرده است. این حساب متعلق به خانم ( مهشاد . م )  در بانک پاسارگاد است!

گفتنی است چندی پیش رادیو ضد انقلابی” فردا ” کە به بهانه معرفی مجله های هفتگی به تبلیغ و آموزش راهکارهای فرار از سیستم نظارتی بر کتب داخلی کشور با هدف آلودگی جوامع ایرانی به تفکرات غیر اخلاقی و غیر دینی می پردازد، با معرفی و تبلیغ این پایگاه اینترنتی کمک شایانی برائ جذب مخاطب بیشتر برائ این پایگاه اینترنتی کرده بود.


باشگاه خبرنگاران
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ