سیف هنوز به نامه آخوندی پاسخ نداده است

گردآوری توسط گروه عمران ممتازنیوز

http://www.bananews.ir/قائم مقام وزیر راه و شهرسازی تاکید کرد: بانک مرکزی فعلا به جواب کتبی نداده‌اند و پیگیری تخصیص این میزان اعتبار به پروژه‌های مسکن مهر هستیم.
به گزارش ممتاز (BanaNews.ir) قائم مقام وزیر راه و شهرسازی از پیگیری تخصیص ۲۰۰۰ میلیارد تومان به پروژه‌های طرح مسکن مهر خبر داد و گفت:‌ بانک مرکزی هنوز جواب مثبتی در این زمینه به ما نداده است.

احمد اصغری مهرآبادی در گفت‌وگو با تسنیم، افزود: پیگیر اختصاص ۲۰۰۰ میلیارد تومان از خط اعتباری طرح مسکن مهر به پروژه‌های این طرح هستیم و رئیس کل بانک مرکزی وعده‌ تخصیص این رقم را داده است.

وی با یادآوری این‌که وزیر راه و شهرسازی نامه‌ای را نیز در این زمینه به بانک مرکزی ارسال کرده است، تصریح کرد:‌ سیف، رئیس کل بانک مرکزی وعده‌ای به ما در خصوص تخصیص ۲۰۰۰ میلیارد تومان را داده بود اما هنوز جواب مثبتی به ما نداده است.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی تاکید کرد: بانک مرکزی فعلا به جواب کتبی نداده‌اند و پیگیری تخصیص این میزان اعتبار به پروژه‌های مسکن مهر هستیم.

به گزارش تسنیم، در حال حاضر حدود یک میلیون واحد مسکونی مسکن نیمه‌تمام می باشند که تکمیل و بهره‌برداری از آنها نیازمند اعتبارات فراوانی است. از این رو وزیر راه و شهرسازی در یکی از جلسات هیات دولت پیشنهاد تخصیص ۲۰۰۰ میلیارد تومان به‌عنوان باقیمانده خط عتباری ۵۰ هزار میلیارد تومانی مسکن مهر را برای پروژه‌های این طرح می‌دهد که پس از موافقت هیات دولت، رئیس کل بانک مرکزی وعده تخصیص این میزان اعتبار را می‌دهد.

این در حالی است که مدیرعامل سازمان زمین و مسکن نیز روز قبل از رایزنی وزیر راه و شهرسازی با بانک مرکزی برای افزایش تسهیلات مسکن مهر خبر داد.

بنانیوز – ممتاز، خبرها صنعت ساختمان کشور، عمران – معماری – شهرسازی
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ