شایعات پیرامون دروازه بان استقلال؛

شایعات زیادی در مورد لیام ردی دروازه بان دوم استرالیایی تیم استقلال وجود دارد که این موضوع عاملی شد تا این بازیکن با مدیریت تیم استقلال برای بررسی شرایط در این تیم دیداری داشته باشد.

به گزارش خبرنگار ورزشیممتازنیوز، لیام ردی، دروازه بان آبی ها سال گذشته در لیگ استرالیا حضور داشت اما در تیمی که حضور داشت دوام نیاورد و اخراج شد این در حالی است که مسئولان تیم استقلال پس از شنیدن این خبر با شرایط متفاوتی روبرو شدند و فتح اله زاده از وی درخواست کرد تا در جلسه ای با مسئولان تیم حاضر شود و توضیحاتی را ارائه کند.

گفتنی است، این دروازه بان در خصوص شرایط خود برای مدیریت استقلال توضیحاتی را ارائه کرد و از آنها خواست تا در این خصوص شرایط  وی را در نظر داشته باشد.

از طرفی مدیر عامل استقلال از ردی خواسته تا گذشته را فراموش کند و تنها به حضوری موفق در استقلال بیاندیشد تا شرایط ایده الی برای وی در این تیم ایجاد شود.

شایان ذکر است، این دروازه بان اعلام کرده به گذشته اش توجهی ندارد زیرا بسیاری از صحبت های مطرح شده حاشیه هایی است که برای وی ساخته شده و این بازیکن اقدامی انجام نداده است که شرایط بد و نامناسبی را برایش ایجاد کند.

گفتنی است، ردی از سوی چند مقام مسئول استقلال با این عقیده روبرو شده است که باید برای نیمکت نشینی در این فصل خود را آماده کند./مح


باشگاه خبرنگاران

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *