شناسایی ۶ نفر از جان‌باختگان تصادف اتوبان قم/ بستگان جان‌باختگان به قم مراجعه کنند

اسفند ۱۳۹۹
ممتاز نیوز : مدیرکل مدیریت بحران استان یزد با بیان اینکه بستگان جان‌باختگان و اتفاق‌دیدگان اتوبان قم هرچه سریع‌تر به قم مراجعه کنند، گفت: از میان ۴۴ جان‌باخته این اتفاق، ۶ نفر شناسایی شده‌اند که این ۶ نفر نیز مربوط به اصفهان بوده‌اند.

غلامرضا برزگری در گفت‌وگو با فارس در یزد اظهار داشت: بسیاری از اجساد به سبب سوختگی شدید قابل شناسایی نیستند و لازم است بستگان آنها با ارائه مشخصاتی خاص یا شناسایی اشیای فلزی همراه آنها، مسئولان را در شناسایی هرچه سریع‌تر این اجساد همراهی کنند.

وی افزود: البته بسیاری از وابستگان جان‌باختگان و مجروحان این اتفاق اکنون در قم می باشند اما عده‌ای نیز حرکت نکرده‌اند که لازم است هرچه سریع‌تر اقدام کنند.

برزگری یادآور شد: اکنون از میان ۴۴ جان‌باخته این اتفاق، ۶ نفر شناسایی شده‌اند که این ۶ نفر نیز مربوط به اصفهان بوده‌اند که با شناسایی اشیای فلزی که به همراه آنها بوده، توسط خانواده‌های آنها شناسایی شده است.

وی افزود: شناسایی اجساد زمان‌بر است و لازم است از طریق آزمایشات DNA هویت آنها شناسایی شود.

برزگری در مورد آمار فوتی‌های یزد نیز عنوان کرد: آمار کشته شدگان مشخص است اما نمی‌توان تشخیص داد چه تعداد از آنها مربوط به یزد است اما به نظر می‌رسد نیمی از کشته‌شدگان مربوط به استان یزد بوده‌اند.

health Rss :salamatnews.com
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ