شوهرکشی با ضربات چوب و چاقو

۲۳اردیبهشت،

چندی پیش زنی با سر دادن داد و فریاد در محل زندگی‌اش، مدعی شد که شوهرش را به قتل رسانده است که در پی آن ماموران به محل اتفاق مراجعه کردند.

در ادامه پس از حضور ماموران در محل، این زن در اظهاراتی مدعی شد که همسرش توسط اشخاصی به قتل رسیده، اما در تحقیقات بیشتر کارآگاهان پلیس با اظهارات ضد و نقیض این زن روبرو شدند و همین موضوع شک آنان را برانگیخت.

این زن که در ابتدا منکر هر نوع جنایتی شده بود، پس از مواجهه با استدلال‌های کارآگاهان، به ناچار لب به اعتراف گشود و گفت که با دادن قرص، شوهرش را مسموم کرده و پس از آن با همکاری یک تن دیگر، وی را به قتل رساند.

متهم که ۳۰ سال سن داشت در اعترافات خود مشخصات فردی که مدعی بود شوهرش را به قتل رسانده، به ماموران ارائه کرد؛ اما گمان نمی‌کرد که وی شناسایی شود که با شناسایی و دستگیری همدست وی مشخص شد که این زن، شوهرش را به قتل رسانده است.

این زن پس از مواجهه با ادله و شواهد موجود، لب به اعتراف گشود و گفت: با ریختن داروی بیهوشی در غذای شوهرم، وی را بیهوش کردم و پس از آن با واردکردن ضربات چوب و چاقو، وی را به قتل رساندم.

به گزارش ایسنا، این زن پس از تشکیل پرونده، برائ ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا و پس از آن به اتهام قتل عمد روانه زندان شد.

باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ