شکست رکورد بازی های کامپیوتری +عکس

۰۱م آذر ،

او از ۵ روز پیش بازی خودش را آغاز کرده است و در این مدت تنها برائ دستشویی و یا استراحت دادن به چشمان ۱۰ دقیقه فرصت داشته است.

به گزارش گروه خواندنی هایممتازنیوز، به تازگی یک طرفدار بازی های کامپیوتری توانست بدون اینکه لحظه ای استراحت داشته باشد رکورد بازی های کامپیوتری را بشکند.

“اوکان کایا” جوان ۲۸ ساله ای است کە توانست با انجام بازی تازه “ندای وظیفه” به مدت ۱۳۵ ساعت و ۵۰ دقیقه و بدون استراحت رکورد بازی های رایانه ای را به نام خودش به ثبت برساند.

این جوان استرالیایی توانست رکورد قبلی این بازی ها را کە چند سال پیش و به مدت ۱۲۰ و ۳۰ دقیقه بود را بشکند و البته برائ شکستن این رکورد زحمت بسیاری کشیده است.

او از ۵ روز پیش بازی خودش را آغاز کرده است و در این مدت تنها برائ دستشویی و یا استراحت دادن به چشمان ۱۰ دقیقه فرصت داشته است. او همچنین برائ بیدار ماندن نیز از نوشابه های انرژی زا استفاده کرد است.

اوکان می گوید: در طول مدت شکست رکورد او می گوید دستانم زخمی شده بودند و مجبور بودم تا آن ها را برائ مدتی ببندم همچنین دسته بای نیز دچار مشکلاتی شده بود.

نکته جالب توجه این است کە این بازی تازه خود به تنهای توانسته است رکورد فروش بازی های کامپیوتری را نیز بشکند و با فروش ۸ میلیون نسخه در روز اول کارش را آغاز کرده است.


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *