شکنجه‌‌های بیرحمانه یک کودک به‌وسیله مادر بیرحم – اخبار اجتماعی

مادر بی‌رحم دست‌های پسر ۶ ساله‌اش را تنها به خاطر دست زدن به ipad خود، روی اجاق گاز برقی قرارداد و سپس روی زخم‌‌های ناشی از سوختگی فرزندش نمک پاشید.

 
به گزارش گروه حوادث باشگاه خبرنگاران به  نقل از ایران شوک ؛ کارینا تورسکانو که با تنها پسرش در نیویورک زندگی می‌کرد همواره برای آموختن درس‌‌های زندگی فرزند خردسالش را تحت شکنجه‌‌های بیرحمانه‌ای قرار می‌داد و کودک بخت برگشته نیز از ترس تنبیه‌‌های سخت‌تر سکوت می‌کرد و در طول سال‌‌ها با هیچ کس درباره رفتار‌های مادرش حرفی نمی‌زد.  
این شرایط در طول ۶ سال عمر این کودک تداوم داشت تا این که مسئولان مدرسه محل تحصیل این پسر با دیدن زخم‌‌های دلخراش روی دست‌هایش پلیس را در جریان گذاشتند. ابتدا پسرک همه چیز را انکار می‌کرد اما پس از مدتی در برابر سؤالات بازپرسان به شکنجه‌‌های دردناک مادرش اعتراف کرد.  
پلیس نیز با بررسی بدن این کودک زخم‌‌های دیگری در ناحیه شانه، کمر و پا‌های او پیدا کرد به این ترتیب مادر کودک آزار دستگیر شد و به جرم آزار و شکنجه فرزندش به زندان انتقال یافت. پرونده این زن همچنان در دست بررسی است و تا به حال تمامی ساکنان محلی و دوستان و آشنایان او به خشونت رفتاری‌اش اعتراف کرده‌اند.  
پسر کوچک این زن نیز برای درمان زخم‌هایش تحت درمان قرار گرفته است که پس از ترخیص از بیمارستان به یکی از نزدیکانش سپرده خواهد شد./ل 
 


باشگاه خبرنگاران
بازنشر:ممتازنیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ