شیرینی از کریمی، کرانچار از یحیی عذرخواهی کرد!

۱۶م اسفند ،

سعید شیرینی برای عذرخواهی از کریمی پیشقدم شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران ، شنیده ها حاکی است که سعید شیرینی سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس در جایگاه ویژه استادیوم اصفهان در دیدار سرخپوشان با ذوب آهن در چهارچوب رقابت های جام حذفی در کارهای کریمی نشسته و از وی به سبب کدورت های بوجود آمده و در میانه فصل دوازدهم از شماره ۸ سرخپوشان عذرخواهی کرد و راز جادوگر خواسته تا تمام قبل را پیش از آغاز سال تازه فراموش کند.

زلاتکو کرانچار که در هتل کوثر که محل اسکان تیم پرسپولیس در اصفهان بود وبه سبب ورود خود از گل محمدی، سرمربی این تیم عذر خواهی کرده و اظهار داشت که از حضور پرسپولیسی ها در هتل بی اطلاع بوده و قصد آن را نداشته که برای گل محمدی ایجاد حاشیه کند که جای وی را در پرسپولیس بگیرد.

* پاداش ۲٫۵ میلیونی در انتظار سرخپوشان

گفتنی است: مسئولان سرخپوشان قصد دارند به سبب پیروزی این تیم در برابر ذوب آهن برای هر یک از بازیکنان پاداش ۲٫۵ میلیون تومانی در نظر بگیرند تا انگیزه لازم را در برابر حریف بعدی خود یعنی داماش گیلان افزایش دهند.

* مدیر عامل سرخپوشان گلی ای از بازی در اکباتان دارد

شایان ذکر است : محمد رویانیان اشاره کرده که ازاینکه دیدار پرسپولیس در برابر راه آهن به میزبانی لوکوموتیورانان برگزار گردد گله ای ندارد.
زیرا اگر این اتفاق برای یک بار رخ دهد و تیم میزبان متوجه شود که توانایی برگزاری مسابقات به میزبانی آنها را ندارد دیگر حواشی های این موضوع پایان می پذیرد .

* قول قهرمانی بازیکنان برای کاهش جریمه ها!

لازم به ذکر است: بازیکنان پرسپولیس طی نامه ای از مدیر باشگاه و مسئولان خواستند جریمه ای که جهت شکست پرسپولیس از حریفان درمیانه های فصل شامل آنها شد را با قول قهرمانی در جام حذفی نادیده بگیرند.

* کریمی به داماش می رسد

شنیده ها حاکی است که علی کریمی بازیکن شماره هشت سرخپوشان که به سبب مصدومیت نتوانسته بود این تیم را در بازی های اخیر همراهی کند به بازی برابر داماش گیلان در چهارچوب رقابت های جام حذفی می رسد./مح


باشگاه خبرنگاران
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ