صحبت‌های کرانچار پس از باخت به داماش

۳۱فروردین به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: شانس کمی برای قهرمانی داریم اما با این حال دست از تلاش بر نخواهیم داشت.

به گزارش ممتازنیوز به نقل از تسنیم، زلاتکو کرانچار پس از شکست ۲ بر یک تیمش مقابل داماش گیلان اظهار داشت: از بازیکنانم راضی‌ام اما از نتیجه رضایت ندارم. می‌توانستیم با پیروزی در دیدار مقابل داماش در کورس قهرمانی لیگ برتر باقی بمانیم. متاسفانه اشتباهات بسیاری مرتکب شدیم و داماش از آنها استفاده کرد و توانست با نتیجه‌ای خوب بازی را به پایان ببرد.

وی به بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم داماش تبریک گفت و افزود: نباید از این واقعیت دور شویم که در یک ماه قبل بازی‌های سختی را انجام دادیم. ما ۲ بازی برابر الاهلی عربستان و استقلال انجام دادیم و فشار بسیاری روی تیم‌مان بود. در این مدت تقریبا هر ۳ روز یکبار ما بازی کرده‌ایم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان با اشاره به اشتباه حاج‌صفی و پنالتی که نصیب تیم داماش شد، گفت: حاج‌صفی یک اشتباه بچه‌گانه انجام داد و نمی‌دانم چرا مرتکب هند پنالتی شد. البته این واقعیت را قبول دارم که گاهی بازیکنان در ارزیابی مسیر توپ اشتباه می‌کند و تمرکز لازم را ندارد. من حاج‌صفی را مقصر این شکست نمی‌دانم اما متوجه نشدم چرا به تیم داماش یک پنالتی داد.

کرانچار درخصوص اینکه آیا بین او و حاج‌صفی در رختکن درگیری ایجاد شده است، اظهار داشت: درگیری بین ما به وجود نیامد اما از اینکه پنالتی داد و روی گل دوم هم اشتباه کرد، ناراضی‌ام.

وی همچنین خاطر نشان کرد: باید قبول کنیم که فشار بسیاری روی تیم ما وجود دارد و شانس کمی برای قهرمانی داریم. با این وجود دست از تلاش برای رسیدن به قهرمانی بر نمی‌داریم.

باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ