صحبت های بسیار جالب احمدرضا عابدزاده در برنامه خندوانه +عکس

به گزارش ممتاز نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران : رامبد جوان در «خندوانه» دوم اردیبهشت ماه از دست‌هایی گفته است که برای هر یک از ما خاطرات تلخ و شیرینی را یادآوری می‌کنند، دست‌هایی که مثل اثر انگشت متنوع و اختصاصی‌اند، مانند دست پدر، کارگر، مادر، دکتر و … .

وی بعد از تقدیم شادی برنامه به کسانی که امسال پدر شدند این صحبت‌ها را مطرح کرد و در همین راستا ادامه داده است: مهمان امشب «خندوانه» کسی است که دست‌هایش نه تنها برای همه خاطرات خوب و شیرنی را خلق کرده بلکه دست دل همه ایرانی‌ها را نیز گرفته است.

صحبت های بسیار جالب احمدرضا عابدزاده در برنامه خندوانه +عکس

بعد از این مقدمه احمدرضا عابدزاده دروازه بان اسبق تیم ملی ایران و معروف به عقاب آسیا به روی صحنه آمده است.

رامبد هم ابتدا از حرکات، لبخند و رفتاری که عابدزاده زمان بازی با استرالیا از خود نشان داده است و کمکی که این رفتار به روحیه همه مردم کشور کرده است، گفت. عابدزاده نیز از سختی آن بازی و شرایطی که به علت چینش پراکنده تماشاگران ایجاد شده بود یاد کرد و همچنین از ۱۵۰۰ حرکت شکم که در هواپیما زده بود گفت.

وی در ادامه از زمانی تعریف کرد که هافبک بوده و به جهت مصدومیت گلر بازی برای مدتی در دروازه می‌ایستد و با تاییدهای مربی در آن پست ماندگار می‌شود.

در کنار این صحبت‌ها مسابقه توپ لایه کردن توسط رامبد و عابدزاده اجرا شد و بعد عقاب آسیا به خاطراتش برگشت و از زمانی گفت که هنگام بازی در تیم هلال احمر کفشی برای او خریدند و وی هم تا ۶ سال با آن کفش‌ها زندگی کرده است.

این ورزشکار در بخش دیگری از صحبت‌هایش در خصوص پرسپولیس یا استقلالی بودنش اظهار داشت: بعد از بازی در تام اصفهان به استقلال رفتم و آنها نیز وعده پول، خانه و … به من دادند، اما بعد از مدتی هیچ چیزی ندادند، من هم گفتم به درد شما نمی‌خورم و به این بهانه آن جا را ترک کردم، تا اینکه پس از سپاهان که آن جا هم از ۵ ملیون تنها ۳ میلیون از قرارداد را داددند به پرسپولیس رفتم و آن جا مستقر شدم.

احمدرضا عابدزاده در ادامه با اشاره به مشکلی که سلامتش را تهدید کرده بود، اظهار داشت: من در آن دوره ۴ بار رفتم و برگشتم و اینکه الان اینجا هستم از دعای خیر مردم است.

پس از این صحبت‌ها؛ جناب خان با ناباوری از حضور  عابدزاده حاضر شد و به او گفت که هر چیزی از دکور «خندوانه» دوست دارد را با خود ببرد، حتی رامبد هم جوری ببرد که دیگر به این برنامه برنگردد.

و بعد هم یک جفت دستکش به مهمان بین المللی شان تقدیم کرد و گفت که با او همکار است چرا که دوستانش در این عرصه او را فنچ آسیا صدا می‌کنند.

در پایانِ این معاشرت هم عابدزاده برای همه آرزوی سلامتی کرد، آرزویی که به عقیده او بنیاد هر نعمت دیگری است.

همچنین جوان در قسمت انتهایی برنامه اعلام کرد که تندیس طلایی بهترین لبخند از نگاه مردم به مسعود جعفری جوزانی تعلق گرفته است.


باز نشر: سایت خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ