صدای شجریان برائ اولین بار روی شبکه همراه اول قرار گرفت

۲۳اردیبهشت،

 

برای اولین بار آوای انتظار ترانه‌های اجرا شده توسط همایون شجریان روی شبکه همراه اول قرار گرفت.
 
به گزارش آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) از روابط‌عمومی شرکت راهکارهای همراه کارینا، آواهای انتظار این خواننده محبوب که از چهار آلبوم به‌یادماندنی «با ستاره‌ها»، «خورشید آرزو»، «نقش خیال» و «نسیم وصل» انتخاب شده‌اند و تعدادشان به ۱۱۹ عنوان می‌رسد، هم‌اکنون برائ همه مشترکان همراه اول قابل استفاده می باشند.
 
مشترکان برائ فعال‌سازی هر کدام از این آواهای انتظار می‌توانند کد آنها را از طریق خط همراه اول به شماره ۸۹۸۹ پیامک کنند. هزینه فعال‌سازی هر آوای انتظار ماهیانه ۵۰۰ تومان منظور می‌شود.
 
براساس این گزارش، در روزهای اولیه انتشار یافتن، ده ترانه «مرغ‌ سحر» با کد ۳۲۴۸۸، «باستاره‌ها» با کد ۳۲۲۱۳، «باستاره‌ها(بی‌کلام)» با کد ۳۲۲۱۶، «هوای گریه» با کد ۳۲۵۲۷، «وطن» با کد ۳۲۲۴۶، «ساز و آواز» با کد ۳۲۵۰۵، «عشق از کجا» با کد ۳۲۵۱۹، «نسیم وصل» با کد ۳۲۵۴۰، «سکوت» با کد ۳۲۵۴۲ و «غم‌گسار (بی‌کلام)» با کد ۳۲۲۲۳ در صدر جدول محبوبیت قرار داشتند.
 
اطلاعات بیشتر در این باره، فهرست همه آواهای انتظار و امکان شنیدن رایگان آنها از طریق نشانی اینترنتی http://www.pardis.mobi برائ همه مشترکان در دسترس است.

ایستنا
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ