صمیمی: آماده شکست اسپانیا هستیم

به گزارش تفسیری ممتازنیوز iبه نقل از ورزش ۳ در تاریخ دوشنبه ۸ آبان ۹۱،

  تیم ملی فوتسال ایران امروز برای حضور در مسابقات جام جهانی فوتسال راهی تایلند می‌شود.

علیرضا صمیمی تنها بازیکن استان بوشهری تیم ملی فوتسال جمهوری اسلامی ایران در ارتباط با آخرین شرایط خود و تیم ملی گفت: با تمرینات خوب و با نشاطی که کادر فنی برای ما در نظر گرفته بودند، من و دیگر بازیکنان تیم از شرایط بسیار خوب و مطلوبی برخورداریم و با همین شرایط راهی تایلند می شویم.

 به گزارش تفسیری مهر، این دروازبان ملی پوش فوتسال با اشاره iبه بازی اول مقابل اسپانیا تیم رده اول جهان اظهار داشت: با توجه iبه کادر فنی خوبی که تیم ملی در اختیار دارد و همچنین تمرینات خوبی که داشته ایم، iبه عنوان سربازان تیم ملی ایران آماده ایم تا اسپانیا را که از iبهترین بازیکنان جهان برخوردار است با توکل برخدا شکست دهیم. اگر می خواهیم خوب باشیم باید تیم های خوب را شکست دهیم.

وی ابراز امیدواری نمود: امیدواریم پس از سال ۱۹۹۲ که iبه چهار تیم جام جهانی راه یافتیم، امسال نیز در سال ۲۰۱۲ تایلند نیز بتوانیم iبه نیمه نهایی و بالاتر راه پیدا کنیم تا ثابت کنیم که ایران یکی از قطب های فوتسال دنیا است.

وی ادامه داد: در صورتی که حتی در گروه خود دوم شویم در نیمه نهایی با تیم برزیل برخورد می کنیم و چنانچه در گروه خود iبه عنوان تیم اول صعود کنیم احتمالا در نیمه نهایی با ایتالیا مواجه می شویم و در صورت پیروزی، حریف ما در دیدار پایانی اسپانیا یا برزیل است. البته چیز مشخص این است که همه تیم ها با حداکثر توان و آمادگی خود در جام جهانی- بالاترین سطح فوتسال جهان- حاضر می شوند و کوچک ترین غفلت، کوتاهی و یا غرور کاذب می تواند سبب حذف از جام جهانی شود.

 این بازیکن ملی پوش خاطرنشان نمود: بچه های تیم هم قسم شده اند تا زحمات مربیان، خودمان، مسئولان فدراسیون و همچنین دعای مردم را جوابگو باشیم و بتوانیم با iبهترین نتایج دل میلیون‌ها ایرانی را شاد کنیم.

وی اذعان داشت: کسانی از خانواده فوتبال می باشند که  iبه هر نحوی از فوتبال و ترکیب اعزامی iبه تایلند دور مانده اند، ولی از همین جا از آن ها می خواهم که هم دل و هم صدا بخاطر پرچم سه رنگ کشورمان برای کسب موفقیت های تاریخی تیم دعا نمایند. اسم‌ها می آیند و می روند ولی آنچه iبه جا می ماند خوبی ها و نام ایران است.

این دروازبان تیم ملی فوتسال با عنوان این مطلب که من یک بوشهری هستم و افتخارم این است که iبه عنوان نماینده این استان ساحلی در جام جهانی فوتسال حضور دارم، گفت: امیدوارم که هم‌وطنان ما iبه خصوص هم استانی‌ها در هنگام نماز ما را از دعای خیر خود فراموش نکنند تا انشاءالله بتوانیم دل آن ها را شاد کنیم.

گفتنی است، ایران در گروه B  همگروه با اسپانیا، پاناما و مراکش است.

کاروان فوتسال ایران برای عزیمت iبه تایلند را علیرضا صمیمی، علی کیایی، علی رهنما، محمد کشاورز، حمید احمدی، افشین کاظمی، علی اصغر حسن‌زاده، مصطفی طیبی، مسعود دانشور، محمد طاهری، حسین طیبی، مصطفی نظری، احمد اسماعیل‌پور و سپهر محمدی تشکیل می دهند. علی صانعی نیز هدایت تیم ملی فوتسال ایران را بر عهده دارد.

 

Varzesh3.com | ورزش ۳

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن