صنعتی امیرکبیر، میزبان هفتمین دوره مسابقات ملی بتن

گردآوری توسط گروه عمران ممتازنیوز

http://www.bananews.ir/هفتمین دوره مسابقات ملی بتن با حضور دانشجویان دانشگاه های سراسر کشور اواخر فروردین ماه تا اوایل اردیبهشت ماه سال ۹۳ در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می گردد.

به گزارش ممتاز ؛ نعمت الله بخشی، عضو کمیته برگزاری مسابقات ملی بتن با اعلام این خبر افزود: این مسابقه در دو مرحله برگزار می گردد که مرحله اول آن مربوط به ساخت نمونه ها توسط دانشجویان در دانشگاه ها است.

وی با اشاره به مرحله اول مسابقات ملی بتن دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: در این مرحله که اسفندماه سال جاری برگزار می گردد، دانشجویان نمونه های ساخته شده خود را به آزمایشگاه بتن دانشگاه صنعتی امیرکبیر ارسال می کنند تا نمونه ها توسط داوران مورد بررسی و ارزیابی قرار گیرند.

عضو کمیته برگزاری مسابقات ملی بتن اضافه کرد: این مسابقه در دو گرایش بتن سبک سازه‌یی و بتن سبک غیر سازه یی برگزار می گردد که در مرحله اول مسابقه از هر گرایش ۱۲ تیم انتخاب و به مرحله دوم راه می یابند.

وی اضافه کرد: مرحله دوم این مسابقات شامل ساخت بتن توسط دانشجویان در محل برگزاری مسابقه است که اواخر فرودین ماه انجام خواهد شد و بتن ها برای انتخاب نفرات برگزیده در اوایل اردیبهشت ماه توسط داوران تست می شوند.

عضو کمیته برگزاری مسابقات ملی بتن اضافه کرد: دانشجویان دانشگاه های سراسر کشور می توانند تا ۱۰ بهمن ماه نسبت به ثبت نام در مسابقات ملی بتن اقدام کنند.

 

بخشی خاطرنشان کرد: درحال بررسی برای افزایش تعداد گرایش های هفتمین دوره مسابقه ملی بتن هستیم و در صورت تصویب به زودی این موضوع به دانشجویان علاقه مند اعلام می‌شود.

علاقه مندان برای کسب اطلاع از روند برگزاری هفتمین دوره مسابقات ملی بتن می توانند به نشانی اینترنتی http://ncc.aut.ac.ir/index.htm مراجعه کنند.

بنانیوز – ممتاز، خبرها صنعت ساختمان کشور، عمران – معماری – شهرسازی
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ