صورت های مالی سامسونگ الکترونیکس منتشر شد

سیبنا: سامسونگ الکترونیکس نتایج مالی اولیه خود برای سه‌ماهه سوم سال ۲۰۱۲ را اعلام کرد. مطابق این نتایج، فروش کل سامسونگ در این بازه زمانی حدود ۵۲ تریلیون ون کره‌جنوبی (حدود ۴۷ بیلیون دلار) و سود ناخالص کل این کمپانی در این مدت، نزدیک به ۸.۱ تریلیون ون (۷.۳ بیلیون دلار) بوده است.

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد ایران این نتایج تقریبی، مطابق با استانداردهای K-IFRS به دست آمده‌اند. ضمناً مقادیر مربوط به سه‌ماهه دوم ۲۰۱۲ و سه‌ماهه سوم سال ۲۰۱۱ از قرار زیر است:

سه‌ماهه دوم ۲۰۱۲: فروش: ۴۷.۶ تریلیون ون (۴۲.۹ بیلیون دلار)، سود ناخالص: ۶.۷۲ تریلیون ون (۶.۰۶ بیلیون دلار).

سه‌ماهه سوم ۲۰۱۱: فروش: ۴۱.۲۷ تریلیون ون (۳۷.۲۲ بیلیون دلار)، سود ناخالص: ۴.۲۵ تریلیون ون (۳.۸۳ بیلیون دلار).

از آنجا که قوانین کره‌جنوبی اجازه نمی‌دهند که نتیجه مالی به شکل بازه‌ای اعلام شود، این ارقام مربوط به میانگین اعداد ابتدا و انتهای هر بازه می‌شوند. این نتایج اولیه، پیش از اعلام نتایج کامل سه‌ماهه و برای اطلاع سرمایه‌گذاران و رسانه‌ها ارائه شده‌اند. نتایج دقیق و واقعی، پس از تکمیل رسیدگی به امور مالی بخش‌های مرکزی، قسمت‌های فرعی و واحدهای وابسته اعلام خواهد شد. بنابراین این ارقام ممکن است با نتایج واقعی تفاوت داشته باشند.

نتایج مالی نهایی سه‌ماهه سوم، پس از تأیید شدن توسط هیئت مدیره و انجام کارهای مربوطه، اعلام خواهد شد.

درباره کمپانی سامسونگ الکترونیکس

کمپانی سامسونگ الکترونیکس یکی از پیشتازان عرصه نیمه‌هادی‌ها، ارتباطات از راه‌دور، رسانه‌های دیجیتال و فناوری‌های دیجیتالی مرتبط در سطح جهان است. این شرکت در سال ۲۰۱۱ میلادی موفق به کسب میزان فروشی معادل ۱۴۳.۱ بیلیون دلار شده است. سامسونگ حدود ۲۰۶ هزار کارمند، در ۱۹۷ دفتر واقع در ۷۲ کشور دنیا، دارد و دارای ۹ بخش تجاری فعال است. این بخش‌ها عبارتند از: ارتباطات و رسانه‌های دیجیتال، نمایشگرها، بخش ارتباطات موبایلی، سیستم‌های ارتباط از راه دور، لوازم دیجیتال، راهکارهای IT، تصویربرداری دیجیتال و دستگاه‌های مرتبط، بخش حافظه‌های دیجیتال، LSI و ال‌ای‌دی. سامسونگ در زمینه‌های مختلف اقتصادی، زیست‌محیطی و اجتماعی، به‌عنوان یکی از پشتازان صنعت، شناخته شده و عنوان پایدارترین شرکت فعال در زمینه تکنولوژی در فهرست داوجونز سال ۲۰۱۱ (۲۰۱۱ Dow Jones Sustainability Index) را به خود اختصاص داده است. برای اطلاعات بیشتر، لطفاً به www.samsung.com مراجعه کنید.


آخرین اخبار

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ