ضرغامی بر بی‌طرفی رسانه ملی در انتخابات ریاست جمهوری تاکید کرد

در دیدار کاندیداها با رییس رسانه ملی/

عزت‌الله ضرغامی در دیدار با شماری از کاندیداهای احتمالی ریاست جمهوری بر بیطرفی کامل رسانه ملی در انتخابات یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تاکید کرد.

 به گزارش هنرآنلاین، شماری از فعالان سیاسی در عرصه انتخابات و رییس سازمان صدا و سیما، در نشستی ۲ ساعته دربارهٔ کمیت و کیفیت تبلیغات و برنامه های انتخاباتی رسانه ملی به مشورت و رایزنی پرداختند.

در این نشست که به دعوت عزت الله ضرغامی رئیس سازمان صدا و سیما و با حضور۱۴نفر از داوطلبان ثبت نام انتخابات یازدهم ریاست جمهوری برگزار شد استفاده کامل از ظرفیت تبلیغاتی شبکه های متعدد رادیو و تلویزیونی رسانه ملی، زمینه ساز پرهیز از اسراف و هزینه های بیهوده در انتخابات ارزیابی شد.

رئیس رسانه ملی در این هم اندیشی، رهنمودها و سیاستهای رهبر معظم انقلاب اسلامی از جمله تاکید ایشان بر اخلاق انتخاباتی و برنامه محوری را دو راهکار اصلی برنامه های اطلاع رسانی تبیینی و تهییجی صدا و سیما اعلام کرد.

ضرغامی با تاکید بر بیطرفی کامل رسانه ملی در انتخابات از دیدگاهها و پیشنهادهای فعالان سیاسی در زمینه برنامه های انتخاباتی صدا و سیما استقبال و ابراز امیدواری کرد با همکاری فعالان سیاسی حقیقی و حقوقی، برنامه های رسانه ملی در ایجاد شور و نشاط انتخاباتی و زمینه سازی برائ خلق حماسه ای سیاسی در۲۴خرداد سال جاری، تاثیرگذار باشد و حضور گسترده ملت پای صندوق های رای، فصلی بیاد ماندنی را در تاریخ مردم سالاری دینی رقم زند.

رییس رسانه ملی با اشاره به این که به نظر می رسد در آینده اشخاص دیگری نیز داوطلب نامزدی ریاست جمهوری شوند؛ گفت: پس از اعلام نظر نهایی شورای محترم نگهبان، رسانه ملی متناسب با تعداد نامزدها، برنامه دقیق انتخاباتی خود را اعلام خواهد کرد.

در این نشست مشورتی، فعالان سیاسی عرصه انتخابات با بیان دیدگاههای خود دربارهٔ عملکرد و برنامه های انتخاباتی دوره های قبل ریاست جمهوری، پیشنهاداتی دربارهٔ تبلیغات انتخابات رسانه ملی در این دوره انتخابات ارائه کردند که با استقبال آقای ضرغامی روبرو شد.

در این نشست آقایان باهنر، متکی، سبحانی، روحانی، حداد عادل، ولایتی، ابوترابی، سعیدی کیا، پورمحمدی، محمد شریعتمداری، قالیباف، رضایی، کواکبیان و فلاحیان و رئیس ستاد انتخابات رسانه ملی حضور داشتند.


آخرین خبرها
منبع: هنر آنلاین
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *