ضرورتی ندارد تمامی مسائل اختلافی به جامعه کشانده شود

۳۰ آبان ،

zareii.jpg

یک عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان مجلس با بیان اینکه مردم باید از یکسری فعالیت‌ها در نظام آگاه باشند، گفت: در این بین ضرورتی ندارد که تمامی مسائل اختلافی به جامعه کشانده شود چرا که مطمئنا بعضی از این مباحث تنها آثار سویی را بر جامعه تحمیل خواهد کرد.

علی‌اصغر زارعی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: مردم باید از یکسری فعالیت‌های داخل نظام آگاه باشند اما بعضی از فعالیت‌ها به سبب تشدید اختلاف سلیقه‌ها و دیدگاه‌ها باید بعد از به رسمیت رساندن آن هم از بعد قانونی به اطلاع عموم رسانده شود.

وی در عین حال گفت: البته باز هم ضرورتی ندارد که تمامی مسائل اختلافی به سطح جامعه کشانده شود چرا که بعضی از این مسائل اختلافی در مباحث سیاسی و اقتصادی آثار سوء و بها‌هایی را به جامعه و مردم تحمیل می‌کند.

این عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان مجلس با اشاره به اتفاقات پیرامون مرگ ستار بهشتی، اظهار کرد: در مورد مرگ وبلا‌گ‌نویس ایرانی، غوغاسازی رسانه‌های خارجی نشان می‌دهد که این وبلاگ‌نویس از جمله اشخاصی بود که در فضای مجازی و با لینک‌هایی با رسانه‌های خارج از کشور مرتبط بود به طوری که در وقت دستگیری‌اش رسانه‌های خارجی زودتر از بسیار‌ها در داخل متوجه این موضوع شدند.

وی افزود:‌در این رابطه مسئولان مربوطه این پرونده را در مرحله‌ بازجویی مورد رسیدگی قرار می‌دادند که مطمئنا می‌بایست بعد از کسب اطلاعات دقیق از عملکرد وبلاگ‌نویس، آن را به اطلاع عمومی می‌رساندند از این رو اینکه مسئولان تا وقتی که به نقطه روشنی در مورد این پرونده نرسیده‌اند آن را به اطلاع عموم نرساندند رویکرد درستی به شمار می‌آید.

نماینده مردم تهران در مجلس خاطرنشان کرد: در حال حاضر نیز مجلس و قوه قضاییه به دنبال روشن شدن ابعاد این موضوع است بنده اعتقادی ندارم که اگر قوه قضاییه زودتر در مورد این پرونده اطلاع‌رسانی می‌کرد رسانه‌های خارجی اقداماتی انجام نمی‌دادند، ‌مطمئن باشید که آنها کار خود را می‌کردند.

زارعی در عین حال تاکید کرد:‌ اطلاع‌رسانی به موقع در موارد بسیاری به نفع جامعه است ولی در مورد پرونده‌هایی همچون ستار بهشتی فشارهای خارجی را کم نمی‌کند.

انتهای پیام


ایسنا
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *