طراحی کارت تجاری آنلاین و هوشمند

یک شرکت چاپ انگلیسی بر روی کارت‌های تجاری خود ترکیبی هوشمند طراحی کرده که با استفاده از تراشه داخلی آن می‌توان با تلفن‌های هوشمند دارای فناوری ارتباطات حوزه نزدیک (NFC) تعامل ایجاد کرد.

امروزه اینترنت بر همه ابعاد زندگی سلطه پیدا کرده و اکثر کارت‌های تجاری شامل یک آدرس اینترنتی هستند؛ اما جست‌وجوی دستی این سایت‌ها برای کاربر نهایی آنچنان جذاب نبوده و از این رو شرکت «مو» در داخل کارتهای تجاری خود یک تراشه NFC قرار داده است.

این کارتهای تجاری اطلاعات را در یک تراشه NFC قرار داده که توسط افراد دارای گوشی هوشمند با قابلیت اسکن NFC قابل استفاده است.

این کارت ممکن است از پیوندهایی برای موسیقی، نقشه، برنامه کاربردی یا یک وب‌سایت برخوردار باشد که توسط گوشی هوشمند قابل دسترسی هستند.

علاوه بر آن این شرکت اعلام کرده که بزودی یک برنامه آندروید را منتشر خواهد کرد که به کاربران اجازه به‌روزرسانی محتویات این کارتها را می‌دهد. این سطح از انعطاف‌پذیری تا پیش از این در این قالب کاملا دور از انتظار بوده است.

جزئیات دقیق‌تر در مورد این کارتها منتشر نشده و شرکت مو هنوز فروش این کارتها را آغاز نکرده است اما در همین مرحله ۱۵۰ هزار سفارش را ثبت کرده است.

داغ کن - کلوب دات کام ارسال به کلوب


تکنولوژی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ