طرح تکریم مشتریان وفادار ایران‌خودرو

گردآوری شده توسط گروه خودرو ممتازنیوز

عباس اخوان فرد، معاون شبکه شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو (ایساکو) ضمن بیان این مطلب گفت: این طرح برای اولین بار در تاریخ صنعت خودروی کشور و به صورت رایگان برای کلیه مشتریان ایران خودرو به اجرا گذاشته شده است.

وی افزود: در این طرح اجرت عیب‌یابی با دستگاه، بازدید و تعویض فیلتر هوا، بازدید و تعویض فیلتر بنزین بر حسب کیلومتر، بازدید و تعویض فیلتر روغن و تعویض روغن و بازدید و تعویض شمع موتور رایگان است. همچنین فیلتر هوا، فیلتر بنزین، فیلتر روغن (در صورت تعویض روغن) و شمع موتور (در صورت احراز شرایط) رایگان ولی هزینه تعویض روغن برعهده مشتری است.

عباس اخوان‌فرد درخصوص شرایط خودروهای مشمول طرح گفت: این طرح شامل خودروهایی است که تاریخ تولید آن از دوم شهریور ۱۳۸۲ به بعد بوده و از ابتدای سال ۹۱ تا کنون سرویس تعویض روغن خود را در یکی از نمایندگی‌های مجاز ایران‌خودرو انجام داده اند. وی افزود: دارا نبودن کارت طلایی یکی دیگر از شرایط استفاده از این طرح است. به این معنی که مشتریان محترم از طریق کارت طلایی و سرویس ادواری اقدام به تعویض روغن نکرده باشند. اخوان فرد اظهار داشت: فهرست نمایندگی‌های منتخب اجرای این طرح، در سایت ایساکو به نشانی www.isaco.ir  در دسترس مشتریان قرار گرفته است.

سید علی جعفری مدیر عامل شرکت امداد خودرو ایران نیز در این باره گفت: در دوره اجرای طرح تکریم مشتریان ایران‌خودرو، ‌طرح‌های ویژه‌ای از جمله اعمال تخفیف ۳۰ درصدی به خریداران کارت طلایی توسط امداد خودروی ایران اجرا می شود. وی افزود: در بازه زمانی اجرای طرح تکریم خدمات ایاب و ذهاب برای کلیه امدادخواهان به صورت رایگان خواهد بود. جعفری گفت: شهروندان محترم می توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر به سایت امدادخودرو ایران به نشانیwww.096440.ir  و یا نزدیک‌ترین نمایندگی مجاز ایران خودرو مراجعه کنند.

لازم به ذکر است شرکت ایساکو با دارا بودن بیش از ۸۰۰ نمایندگی در سطح کشور اقدام به اجرای طرح هایی با هدف افزایش رضایت‌مندی مشتریان می کند. همچنین مرکز تماس ایران خودرو با شماره ۰۹۶۴۴۰ به صورت شبانه روزی و رایگاه آماده دریافت پیام های مشتریان عزیز در زمینه خدمات پس از فروش ایران خودرو است.  


IKCOPress
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ