طرح عدم صلاحیت دادگاه “کهریزک” از سوی “مرتضوی” جای سوال دارد

۲۱م اسفند ،

حجت‌الاسلام والمسلمین صادقی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران:

معاون فرهنگی قوه قضاییه گفت: تشخیص صلاحیت دادگاه کهریزک به عهده مراجع قضایی است و طرح عدم صلاحیت دادگاه از سوی مرتضوی جای سوال دارد چرا که وی سال‌ها در قوه قضاییه فعالیت داشته است.

حجت‌الاسلام و المسلمین “هادی صادقی” در گفتگو با خبرنگار حقوقی قضایی باشگاه خبرنگاران، در مورد رسیدگی به پرونده “کهریزک” اظهارداشت: پرونده کهریزک سیاسی امنیتی است و رسیدگی به آن نشان دهنده عزم جدی دستگاه قضا در مبارزه با مفاسد مختلف از جمله تخلفات سیاسی است.

وی ادامه داد: برگزاری دادگاه این سه قاضی معلق دادگستری اوج عدالت محوری قوه قضاییه را به نمایش می‌گذارد که در برقراری عدالت خودی و غیر خودی نمی‌شناسد.

معاون فرهنگی قوه قضاییه در تشریح اعتراض سعید مرتضوی به صلاحیت دادگاه کهریزک، افزود: قاضی دادگاه کهریزک مرجع رسیدگی به اتهامات مرتضوی و دو قاضی متهم دیگر در این پرونده است و اعتراض در این زمینه وارد نیست.

حجت‌الاسلام والمسلمین صادقی تاکید کرد: هر متهمی در هنگام رسیدگی به اتهاماتش اعتراضاتی دارد و مرتضوی هم در جایگاه متهم ممکن است اعتراضاتی را مطرح کند.

معاون فرهنگی قوه قضاییه خاطرنشان کرد: تشخیص صلاحیت دادگاه کهریزک به عهده مراجع قضایی است و طرح عدم صلاحیت دادگاه از سوی مرتضوی جای سوال دارد چرا که وی سال‌ها در قوه قضاییه فعالیت داشته است.

انتهای پیام/


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *