طرح ویژه امدادخودرو سایپا در تاسوعا و عاشورای حسینی

۲۹ آبان ،

طرح ویژه امدادخودرو سایپا در تاسوعا و عاشورای حسینی

عصر خودرو : مدیرعامل شرکت امدادخودرو سایپا از برنامه ریزی این شرکت برای ارائه خدمات مطلوب تر به عزادران و سوگواران در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی خبر داد و گفت: طرح ویژه ی خدمات امدادی به سوگواران و عزاداران سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین‌ (ع) از ۲ لغایت ۵ آذر ماه سال جاری اجرا خواهد شد.

به گزارش تفسیری ممتازنیوز به نقل از عصرخودرو به نقل از سایپانیوز احمد کرفی اظهار داشت: با توجه به اینکه در این ایام سوگواری، مردم عزیز میهن مان مسافرتهای متعددی جهت شرکت در مراسم های مذهبی در سراسر کشور خواهند داشت، شرکت امداد خودرو سایپا در تلاش است تا با اجرای این طرح خدمات شایسته ای را به سوگواران حسینی ارائه نماید.
وی گفت: همزمان با آغاز ماه محرم هماهنگی های لازم در شبکه خدمات امدادی شرکت امداد خودرو سایپا بعمل آمده و این شبکه از آمادگی کامل جهت سرویس دهی به امدادخواهان برخوردار است.
کرفی افزود: پایگاههای ثابت روزانه و شبانه روزی این شرکت در تلاش می باشند تا با توجه به افزایش مسافرتهای بین شهری مطلوب ترین خدمات را به مشتریان ارائه کنند. در شهر تهران ۹۳ واحد امدادی و ۴۹ پایگاه روزانه و ۴۴ پایگاه شبانه روزی در این طرح در محورهای برون شهری و مناطق پر تردد داخل شهر تهران مشغول به فعالیت خواهند بود.
مدیرعامل شرکت امداد خودرو سایپا با اشاره به اجرای موفقیت آمیز این طرح در سالهای گذشته گفت: امسال نیز تمام ناوگان ۵۲۸ واحدی این شرکت در شهرهای بزرگ با توجه به حضور گسترده هموطنان در اماکن زیارتی، مساجد و هیئات مذهبی حضور پررنگ خواهند داشت.
وی با بیان اینکه نظارت دقیق بر اجرای صحیح این طرح از طریق سامانه هوشمند ناوگان بعمل خواهد آمد،گفت: ساعت فعالیت واحدهای روزانه ۷:۳۰ الی ۱۹:۳۰ ، ساعت فعالیت واحدهای شبانه روزی : به صورت ۲۴ ساعته و ساعت فعالیت واحدهای امدادی موتور سوار: ۹ الی ۱۴ و ۱۶ الی ۲ نیمه شب خواهد بود.
کرفی خاطر نشان کرد: مرکز تماس شرکت امداد خودرو سایپا نیز بطور شبانه روزی با شماره های ۰۹۶۵۵۰و۰۸۴۴۴۴-۰۲۱ آماده پاسخگویی و خدمت‌رسانی به هموطنان عزیز و عزاداران حسینی خواهد بود.

دوشنبه ۲۹ آبان   ۱۲:۳۰

منبع:عصرخودرو
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ