طرح یک کاندیدا برای تغییر مدل سربازی

۱۶اردیبهشت،

کاندیدای احتمالی یازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: تبدیل خدمت اجباری به اختیاری یک از برنامه‌های کاری من، در صورت رسیدن به ریاست‌جمهوری است.

ممتازنیوز: کاندیدای احتمالی یازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: تبدیل خدمت اجباری به اختیاری یک از برنامه‌های کاری من، در صورت رسیدن به ریاست‌جمهوری است.

 محسن رضایی در سفر یک‌روزه خود به استان کرمانشاه در جمع دانشجویان دانشگاه رازی استان، گفت: تبدیل خدمت اجباری به اختیاری و تقویت وام دانشجویی یکی از برنامه‌های من در صورت رسیدن به ریاست جمهوری است.

رضایی در خصوص دیگر برنامه‌های خود، گفت: بین ۶ ماه تا یک‌سال قبل از فارغ‌التحصیلی برای جوانان، به انتخاب شغل خواهم پرداخت.

وی با اشاره به اینکه در سال ۸۴ به نفع اکبر هاشمی‌رفسنجانی از انتخابات کنار نرفته‌ام، ادامه داد: در سال ۸۴ به نفع ملت از انتخابات ریاست‌جمهوری کنار رفتم و دو بار در انتخابات شرکت کرده‌ام و به دلایل منطقی از انتخابات جدا شدم.

کاندیدای احتمالی یازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری خاطرنشان کرد: در حال حاضر ۲۰ میلیون خانوار در کشور وجود دارد که اگر ۱۰ میلیون شغل خانگی ایجاد شود بسیاری از مشکلات حل خواهد شد.

وی در خصوص کم‌ارزش‌شدن پول در کشور گفت: ۴۵ هزار تومان امروز معادل ۱۵ هزار تومان قبل است که نشان‌دهنده کم‌ارزش‌شدن پول در کشور است.

خبرگزاری فارس


نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ