طلاق همسر در برنامه زنده!

۲۱م اسفند ،

یک شهروند عربستانی با برنامه “اسرار مخفی زناشویی” که یک خطیب عربستانی مشهور بنام”غازی شمری” مهمان آن بود تماس گرفت و پس از فتوای این خطیب،همسر خود را در این برنامه تلویزیونی طلاق داد!

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران ، یک شهروند عربستانی با برنامه “اسرار مخفی زناشویی” که یک خطیب عربستانی مشهور بنام”غازی شمری” مهمان آن بود تماس گرفت و پس از فتوای این خطیب،همسر خود را در این برنامه تلویزیونی طلاق داد!

این خطیب در دفاع از کار خود گفت: او تماس گرفت و گفت که وضعیت مالی بسیار خوبی دارد اما همسرش اصرار دارد که به فعالیت کاری خود در زمینه آرایشگاه ادامه دهد.

او گفت که دو راه را به همسرش پیشنهاد داده که یا کار کند و یا در خانه بماند و از فرزندانمان مراقبت کند،۱۰ سال است این وضع را تحمل میکنم اما کار از فعالیت شغلی در شهر جده هم گذشت و ناگهان با من تماس گرفت و گفت من در فرودگاه هستم و برائ انجام بعضی امور کاری باید به ریاض پرواز کنم.

این خطیب گفت: این پدیده خطرناکی است و همسر باید مطیع شوهر باشد،من نیز به او گفتم همسرش را طلاق دهد و او هم اینکار را کرد،از فتوای خود پشیمان نیستم و آنرا از هم پاشیدن یک زندگی نمیدانم!


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

تا این لحظه ۲نظر ثبت شده
  1. محمدهادی گفت:

    سلام بعلت مشکلات مالی تا الان نتوانستم ازدواج کنم.آیا خانمی هست با من ازدواج کنم شرایط مالی من درک کن.من ۳۰سالمه.لیسانس حسابداری دارم.فعلا بیکار شدم درآمدی ندارم. سن خانم برام مهم نیست فقط درکم کن.شماره تماس من ۰۹۰۳۳۰۵۲۹۲۸. اگر ادم خیر میشناسید شماره تماس یا عابر بانک سپه من بهش بدهید ثواب داره (۵۸۹۲۱۰۱۰۶۰۸۹۶۴۴۲) قربانی هستم

  2. رامين گفت:

    اینان مردمی دیوانه وکم عقالاند

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ