عرضه بازی FIFA 14 برای PS4 و Xbox One

گرد آوری توسط گروه فن آوری اطلاعات پایگاه اینترنتی خبری ممتاز نیوز

اگرچه این روزها توضیحات کاملی در مورد کنسول‌های بازی Xbox One مایکروسافت و PlayStation 4 سونی انتشار یافته است، اما باید توجه داشته باشید که امکانات و قابلیت‌های این دو محصول تمام نشده و هنوز همه چیز در مورد آن‌ها بازگو نشده است.
 
این روزها که تعداد بیشتری بازی برای این دو محصول روانه بازار می‌شود، از قابلیت‌های تازه آن‌ها رونمایی می‌شود و کاربران بیشتر با این دو دستگاه آشنا می‌شوند. به‌خصوص هم‌اکنون که بازی ورزشی FIFA 14 برای علاقمندان به مسابقات فوتبال، برای کنسول بازی PS4 سونی عرضه شده است، بازار این کنسول‌ها داغ‌تر می‌شود.
 
به گزارش گروه خبرها خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، پیش‌ از این نسخه‌های قبلی این بازی برای کنسو‌ل‌های PS3 و Xbox 360 روانه بازار شده بود. اما طی چند هفته قبل که دو کنسول تازه به دست کاربران رسیده‌اند، شرکت تولیدکننده بازی‌های رایانه‌ای EA Sports به این نتیجه رسیده است که باید نسخه تازه بازی را برای کاربران عرضه کند.
 
اگر بخواهیم بازی FIFA 14 را در حالت کلی بررسی کنیم، به این نتیجه می‌رسیم که این محصول شبیه به نسخه قبلی خود ساخته شده است که چند ماه قبل وارد بازار شد. اما نگاه دقیق‌تر نشان می‌دهد که این بازی با بعضی قابلیت‌های تازهتر، با دو کنسول PS4 و Xbox One سازگار شده است.
 
البته باید توجه داشته باشید که این بازی کامل نشده است و بعضی قابلیت‌هایی که کاربران منتظر آن بودند را شامل نمی‌شود. به عنوان مثال، در این بازی خبری از قابلیت Tournament Mode نیست و بنابراین، اگر قصد داشته باشید یک مسابقه فوتبال با دوستان خود ترتیب دهید، دچار مشکل می‌شوید. باید توجه داشت که این قابلیت در بیشتر نسخه‌های اخیر بازی FIFA وجود داشته است.
اگر بخواهیم بازی FIFA 14 را در حالت کلی بررسی کنیم، به این نتیجه می‌رسیم که این محصول شبیه به نسخه قبلی خود ساخته شده است که چند ماه قبل وارد بازار شد.
از دیگر قابلیت‌هایی که برای این بازی لحاظ نشده است می‌توان به Be a Pro و Career اشاره کرد که در این نسخه وجود ندارد.
البته اینها قابلیت‌هایی نیستند که سبب شوند بازی FIFA 14 را کنار بگذارید. زیرا از هم‌اکنون پیش‌بینی شده است که این بازی برای هر دو کنسول یاد شده در تعطیلات پایان سال جاری میلادی فروش بالایی خواهد داشت.

ایستنا
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ