عرضه جهانی گوشی‌های هوشمند بالاخره از گوشی‌های معمولی بیشتر شد

۱۳م اسفند ،

 

در سال ۲۰۱۳ میلادی برای اولین بار در تاریخ فعالیت بازار تلفن‌همراه تعداد گوشی‌های هوشمندی که در سراسر جهان عرضه می‌شوند از تعداد گوشی‌های معمولی بیشتر خواهند بود.
 
در سال ۲۰۱۳ میلادی برای اولین بار در تاریخ فعالیت بازار تلفن‌همراه تعداد گوشی‌های هوشمندی که در سراسر جهان عرضه می‌شوند، از تعداد گوشی‌های معمولی بیشتر خواهند بود.
 
به گزارش فارس به نقل از سلولار – نیوز، این طور که مرکز تحقیقاتی IDC در بررسی‌های تازه خود نشان داده است، تا پایان سال جاری میلادی ۶/۹۱۸ میلیون دستگاه گوشی هوشمند در سراسر جهان عرضه می‌شود که این رقم ۱/۵۰ درصد بازار جهانی تلفن‌همراه را شکل می‌دهد.
 
قیمت گوشی‌های هوشمند در بازار جهانی با کاهش روبرو بوده است، عرضه این محصول گسترده‌تر از هر زمان دیگر انجام می‌شود و این در حالی است که نسل چهارم خدمات مخابراتی یا ۴G در کنار موارد یاد شده سبب شده است تا انگیزه کاربران برای استفاده از این محصولات بیشتر شود.
 
طبق پیش‌بینی‌های صورت گرفته، در پایان سال ۲۰۱۷ میلادی ۵/۱ میلیارد دستگاه هوشمند وارد بازار جهانی خواهد شد که در آن زمان رقم یاد شده دوسوم تعداد نهایی گوشی‌های وارد شده به بازار جهانی را شامل می‌شوند.
 
تاکنون بخش قابل ملاحظه فروش گوشی‌های هوشمند در بازار جهانی مربوط به اقتصادهای بالغی از جمله آمریکا می‌شده است که البته تعادل هرچه بیشتر در این بازار مشهود است و این روزها فروش گوشی‌های هوشمند در اقتصاد‌های درحال توسعه نیز افزایش یافته است.

ایستنا
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *