عزم جدی کمیسیون صنایع برای رفع مشکلات حوزه صنعت

عضو هیئت رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت:‌ رسیدگی به مشکلات حوزه صنعت و صنعتگران کشور به صورت جدی در دستور کار این کمیسیون قرار خواهد گرفت.

الیاس طاهری نماینده اقلید در گفتگو با خبرنگار پارلمانی باشگاه خبرنگاران با اشاره به ماموریت علی لاریجانی به کمیسیون صنایع و معادن جهت پیگیری و رفع مشکلات حوزه صنعت گفت:‌ این کمیسیون پیشتر موضوع رسیدگی به مشکلات حوزه صنعت و صنعتگران را در دستور کار داشت ولی با تاکید مجدد رئیس مجلس شورای اسلامی به صورت جدی این موضوع را پیگیری خواهد کرد.

وی در ادامه تصریح کرد: باید موضوع کسر مالیات، تضمین بیمه، ارائه وام‌های بلند مدت و توجه به سرمایه در گردش جهت حمایت از صنعتگران و حوزه صنعت کشور در اولویت کاری نهادها و سازمان های ذیربط از جمله دستگاه اجرایی قرار بگیرد.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه قطعا در این زمینه راهکارهای جدیدی ارائه خواهیم کرد، گفت:‌ باید به صورت جزئی مسائل و مشکلات حوزه صنعت دیده شده و برنامه‌ای مدون برای رفع این مشکلات در نظر گرفته شود.

طاهری خاطرنشان کرد:‌ حمایت از حوزه صنعت کشور به صورت جدی در دستور کار کمیسیون صنایع و معادن مجلس قرار خواهد گرفت.

گفتنی است؛ علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در نطق قبل از دستور صحن علنی روز گذشته (یکشنبه ۱۹ شهریور‌ماه) با دستور به دو کمیسیون صنایع  و کشاورزی مجلس خواستار پیگیری مشکلات حوزه صنعت و کشاورزی و ارائه گزارش به مجلس شد.

انتهای پیام/


باشگاه خبرنگاران

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *