عسگراولادی: اینگونه نیست کە احمدی‌نژاد، رجایی دیگر باشد/ فتنه در کشور گسل ایجاد می‌کند اما انحراف ما را شقه شقه می‌کند

۱۶ام بهمن ،

به گزارش خبرآنلاین، حبیب الله عسگر اولادی رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری کە در کانون اعضا و طرفداران حزب موتلفه اسلامی استان تهران سخن می گفت، با بیان اینکه جریان انحرافی برائ اینکه نمی خواهند حرکت عمومی در کشور علیه انحراف شکل گیرد ما را در فتنه نگه داشته است، اظهار داشت: اگر فتنه در کشور گسل هایی به وجود آورد اما انحراف ما را شقه شقه می کند.جریان انحرافی ما را گرفتار فتنه کرده و می خواهد کشور در فتنه بماند.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در خصوص شرایط فعلی کشور اظهار داشت: میدان رقابت در کشور باید پر رنگ شود و به هیچ عنوان نگذاریم رقابت به تنازع تبدیل شود.

عسگر اولادی با اشاره به مناظره های نامزد های ریاست جمهوری دوره قبل بیان داشت: آقای احمدی نژاد در مناظره با دیگر نامزد ها به جای اینکه حرف خود را بزند آقایان هاشمی و ناطق را کوبید. این یک نمونه از تنازع است. متاسفانه عده ای می خواهند تاریخ انقلاب اسلامی به جز دوره ریاست جمهوری فعلی را سیاه نشان دهند. اینگونه نیست.. باید تاریخ را همانگونه کە اتفاق افتاده بیان کرد.

عسگر اولادی تصریح کرد: باید از سیاه نوشتن تاریخ جمهوری اسلامی جلوگیری کنیم. بعضی می گویند آقای احمدی نژاد، رجایی دیگری است کە اینگونه نیست. دوره آقای احمدی نژاد یک تجربه تازه است، باید در اندازه خودش ارزیابی شود. باید کوشش کنیم کە به جمهوریت و اسلامیت همانطور کە امام(ره) فرمودند نه یک کلمه بیش و نه یک کلمه کم وفادار بمانیم. باید به هوش باشیم دشمن فتنه سال ۸۸ را باز تولید نکند.

عسگر اولادی با تجلیل از نقش رهبری معظم انقلاب در مدیریت نظام بیان داشت: انقلاب در آستانه سی و چهارمین سالگرد خود است، ما اکنون در دهه فجر قرار داریم. امروز ملت ما در اوج اقتدار و نظام ما در اوج نیرومندی است. ما از مرز تهدیدهای دشمن عبور کرده ایم و به تحریم ها رسیده ایم. مطمئن باشید از این هم به زودی عبور می کنیم.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در پاسخ به شبهه در خصوص چند صدایی در کشور اظهار داشت: بعضی از اینکه بنده از چند صدایی در داخل دفاع کرده ام اینطور فهمیده اند کە به طور مثال اگر کسانی صدای انگلیس یا صدای آمریکا را در داخل درآورند پذیرفته است. این یک اشتباه است. آنها صداهای خاص خود را دارند. کسی نباید در داخل صدای آنها را رله کند.

عسگر اولادی با تاکید بر اینکه رله کردن صدای دشمن خیانت است و شکی در آن نیست گفت: اضلاع اصولگرایی باید هرکدام دیدگاههای خودشان را داشته باشند و ما به این دیدگاهها به ایده احترام بنگریم و آن را برائ پیشرفت کشور سودمند بدانیم.
/۲۷۲۲۰

دانلود   دانلود


خبرآنلاین
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ