عسگراولادی: مطرح کردن انتخابات آزاد یعنی اینکه انتخابات در قبل آزاد نبوده/ هیچ کس در حزب با آل​اسحق مخالف نیست

۰۷اردیبهشت،

 به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، حبیب الله عسگراولادی در اجلاس سراسری مدیران حزب موتلفه اسلامی اظهار داشت: رسانه ها تا انتخابات ریاست جمهوری فعال تر شده و ابعاد تازه ای را در این موضوع ایجاد می کنند که باید مراقب فریب های شیطان باشند و اخلاق را رعایت کنند.

وی در ادامه با اشاره به جریان فتنه و انحرافی تصریح کرد: فتنه و انحراف نشان از منکر می باشند. فتنه علنی است اما انحراف مخفی بوده و هر کسی نمی تواند انحراف را تشخیص دهد. اینکه کسی در ایران حرکت بیداری اسلامی و انقلاب اسلامی را فلش ایرانیت بزند سبب می گردد عرب ها نیز عربیت را بیان می کنند و تفرقه در اسلام رخ می دهد. این کار جریان انحرافی است که می خواهد جهت دهی کند .

وی با اشاره به فتنه نیز اظهار داشت: فتنه نیز که گسل در جامعه را به وجود می آورد سبب می گردد که دشمنان و رسانه های بیگانه و سرویس های جاسوسی آمریکا، انگلیس و اسرائیل از این شکاف و گسل استفاده می کنند. متاسفانه در سال ۸۸ دیدیم که مفتون های در انتخابات تولید شب رسانه‌های دشمن همچون بی بی سی را در روز بیان می کردند.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی بیان داشت: دشمن امروز علیه وحدت و وفاق اصولگرایان حرکت می کند و به دنبال خدشه به وحدت اصولگرایان می باشند. تعصبات حزبی و جناحی گسل هایی است که دشمن می تواند برای آن زلزله ایجاد کند.

وی با اشاره به مطرح شدن انتخابات آزاد توسط بعضی اشخاص بیان داشت: مطرح کردن انتخابات آزاد یعنی اینکه انتخابات در قبل آزاد نبوده و بیاییم در این دوره آزاد برگزار کنیم که اینطور نیست و همه انتخابات هایی که در کشور برگزار شده تا به امروز آزاد بوده است.

عسگر اولادی با تاکید بر اینکه انتخابات باید جشن ملی شود اظهار داشت: به نظر بنده رهبری می خواهند انتخابات پر شور و با حضور حداکثری بوده و همچنین رئیس جمهور آینده رای بالا داشته و رقابت سالم در کشور انجام شود. دشمن می خواهد انتخابات به جای جشن ملی جنگ شود.

رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری تعداد بالای نامزدهای اصولگرا را منفی ندانست و افوزد: نامزدهای انتخاباتی ریاست جمهوری باید توجه داشته باشند که شاید مشروعیت دارند اما مقبولیت نیز باید باشد. ممکن است بعضی از آنها نیم درصد هم رای نیاورند و اگر رای نیاوردند اعلام نکنند که تقلب شده است. اگر کسی بگوید تقلب شده بر خلاف مسیر حق حرکت کرده است.

وی در ادامه با اشاره به انتخاب آل اسحاق توسط حزب موتلفه اسلامی بیان داشت: در موتلفه اسلامی کسی در مخالفت با معرفی دکتر آل اسحاق برای ریاست جمهوری صحبت نکرد. تا به امروز نیز ندیده ام در جایی کسی با آقای آل اسحاق مخالفت کند.

۲۹۲۱۹

دانلود   دانلود


خبرآنلاین
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *