عسگراولادی: نباید با یک خواب کاندیدا شد

۳۱فروردین۱۳،

یک عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: نباید بعضی از اشخاص بسیار زود با یک خواب یا پیشنهاد احساس تکلیف برای حضور در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری کنند.

به گزارش مشرق، حبیب‌الله عسگر اولادی امروز در حاشیه همایش ملی سبک زندگی در اردوگاه شهید رجایی فریدونکنار در گفت‌وگو با فارس دربارهٔ کثرت نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در کشور اظهار داشت: کثرت نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری بد نیست.

دبیرکل سابق جمعیت موتلفه اسلامی با اشاره به اینکه باید کسانی که در میدان انتخابات حاضر می‌شوند علاوه بر مشروعیت، مقبولیت داشته باشند، ابراز داشت: از حدود ۴۶ نفری که نامزدی خود را اعلام کردند، کمتر از هفت نفر از آنها مقبولیت کلی بین مردم دارند.

این کارشناس مسائل سیاسی کشور افزود: نباید بعضی از اشخاص بسیار زود با یک خواب یا پیشنهاد احساس تکلیف کنند.

وی در پاسخ به سئوالی دربارهٔ احتمال مقبولیت جریان انحرافی و یا اصلاح‌طلبان گفت: دوست ندارم علیه کسی و یا جمعی حرف بزنم چرا که نه امام خمینی (ره)  و نه مقام معظم رهبری چنین اجازه‌ای را نمی‌دهند اما نظرسنجی‌های قبل از انتخابات مقبولیت گروه‌ها و اشخاص را مشخص می‌کند.

عسگراولادی دربارهٔ ائتلاف با محوریت جامعتین گفت: من در جامعتین خادم هستم و با عزیزان در جبهه پایداری نیز صحبت داریم.

وی اضافه کرد: اعتقاد داریم هر کس که اصولگرا است و قبول دارد شخصی با مقبولیت بالا آمده است باید در کنارش حضور داشته باشد، چون ما به یک تیم نیاز داریم.

وی در پایان فضای احتمالی پس از انتخابات را خوب ارزیابی کرد و گفت: فرمان انقلاب به دست مقام معظم رهبری است و ما هیچ نگرانی در این باره نداریم؛ اما باید هوشیار بود.

باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ