عطایی: کاله جبران می‌کند

۲۳م اسفند ،

بهروز عطایی پس از باخت در بازی رفت مقابل متین ورامین گفت: هنوز کار تمام نشده و مطمئن باشید کاله توانایی جبران بازی را دارد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، سرمربی تیم والیبال کاله در کنفرانس خبری پس از شکست مقابل متین ورامین اظهار کرد: مطمئنا هر تیمی که به فینال می‌رسد برائ برد برنامه‌ریزی می‌کند. این طور نبود که ما حریف را دست کم بگیریم. واقعیت این است که متین کیفیت بالایی از والیبال را ارائه داد. بر خلاف اظهار نظر بسیار‌ها که می‌گویند این تیم کم‌تجربه است باید بگویم که بازیکنان و کادر فنی ورامین سال‌ها تجربه بازی در لیگ برتر را دارند و کاملا کارکشته می باشند. ما با نگاه به عنوان یک تیم باتجربه به مصاف این تیم رفتیم.

وی افزود: من معتقدم بازی در فضای سالمی برگزار شد و اتفاق غیر مترقبه‌ای رخ نداد. البته داور اشتباه‌هایی داشت که سبب شد بازیکنان ما قدری عصبی شوند اما این اشتباه‌های داور در نتیجه بازی تاثیر مستقیم نگذاشت.

عطایی تاکید کرد: ما می‌توانیم در بازی برگشت نتیجه را جبران کنیم. اختلاف پوئن‌های ما با متین حدود ۴ امتیاز است و مطمئن باشید که تیم من توانایی جبران آن را دارد.

سرمربی تیم والیبال کاله در موضع‌گیری نسبت به صحبت‌های کارخانه دربارهٔ مرحله پلی‌آف گفت: من معتقدم پلی‌آف باید در لیگ برتر باشد چرا که در تمام لیگ‌های معتبر ورزشی دنیا به غیر از فوتبال مرحله پلی‌آف وجود دارد. در والیبال کشورهای صاحب نام و بسکتبال NBA مرحله پلی‌آف داریم.

انتهای پیام


ایسنا
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *