علی کفاشیان : پول مان کجا بوده که به مارادونا بدهیم؟/یک سنت هم نداریم به او بدهیم

گردآوری توسط گروه ورزش ممتازنیوز

ورزش > فوتبال ملی – علی کفاشیان می گوید فدراسیون ایران حتی یک سنت هم به مارادونا پیشنهاد نداده است و اصلا از این پول ها ندارد که خرج کند.

علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال در گفت و گو با خبرگزاری خبرآنلاین ؛ در واکنش به بحث پیشنهادی ۱۰۰ هزار دلاری فدراسیون ایران به مارادونا و رد این پیشنهاد  از سوی ستاره آرژانتینی گفت: ۱۰۰ هزار دلار؟ ما اصلا از این پول ها در فدراسیون مان نداریم. این همه پول بدهیم که مارادونا بیاید پیراهن تیم ملی ایران را بپوشد؟ نه بابا ما از این کارها نمی کنیم. حتی یک سنت هم خرج این طور کارها نمی کنیم. خیال تان راحت.

رئیس فدراسیون فوتبال ایران دربارهٔ اینکه چطور و از چه کانالی این پیشنهاد به مارادونا داده شده است  می گوید: راستش وقتی قراردادمان را با آل اشپرت بستیم مدیر این شرکت تولیدی آلمانی به ما گفت برنامه خاصی برای این رونمایی پیراهن دارید؟ من گفتم سرمربی تیم ملی و بازیکنان مان در مراسم حاضر می شوند. آنها به دنبال دعوت از چند ستاره جهانی در مراسم بودند و خودشان اسم مارادونا را مطرح کردند. ما گفتیم از نظر ما مشکلی ندارد که شما چه کسی را دعوت می کنید . قرار شد خودشان بروند دنبال این مسائل و ببینند چه کسی را می آورند. ولی به نظر من هزینه ۱۰۰ هزار دلاری برای چنین دعوت هایی اشتباه است. اگر آنها این پیشنهاد را دادند و از سوی مارادونا رد شده است تقصیر ما نیست و اصلا فدراسیون در ارائه پیشنهاد و ردش نقشی نداشته است.

رئیس فدراسیون فوتبال که این روزها حسابی اطلاعات فوتبالی اش بسیار شده است و دیگر جلوی خبرنگاران کم نمی آورد. او که از حالا پیگیر در آوردن اطلاعات ورزشگاه های میزبان تیم ملی در جام جهانی است می گوید: دارم از پایگاه اینترنتی فیفا ٰ اطلاعات ورزشگاه هایی که آنجا بازی داریم را بررسی می کنم تا ببینم تعداد بلیت های مان چقدر است و چه قیمتی دارند . ما از هفته آینده باید پیش فروش بلیت های مان را آغاز کنیم . ما بلیت ها را بسیار شفاف می فروشیم.

کفاشیان در ادامه دربارهٔ اینکه سرمربی اسپانیا را نمی شناسد گفت: نه بابا مربی اسپانیا که دل بوسکه است تازه کاپلو هم سرمربی روسیه است. دیدی چه خوب سرمربی های خارجی را می شناسم. حتما آن شب به اشتباه در ۹۰ گفته ام اسپانیا وگرنه می دانم کاپلو سرمربی روسیه است و روسیه به ما پیشنهاد بازی دوستانه داده است.

۴۱۴۱


RSS
ماخذ: خبر آنلاین
باز نشر: پایگاه اینترنتی خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ