عمران زاده:جام را الان باید به ما بدهند نه آخر فصل

گردآوری توسط گروه ورزش ممتازنیوز

ورزش > لیگ برتر – سایت رسمی باشگاه استقلال نوشت:

حنیف عمران زاده در خصوص تساوی استقلال مقابل ذوب آهن گفت:شرایط مان برای این دیدار سخت بود و واقعا با بدن های خسته وارد زمین شدیم.مصدومیت خسرو هم کارمان را خیلی سخت تر کرد

حنیف عمران زاده در خصوص تساوی استقلال مقابل ذوب آهن گفت:شرایط مان برای این دیدار سخت بود و واقعا با بدن های خسته وارد زمین شدیم.مصدومیت خسرو هم کارمان را خیلی سخت تر کرد تا وضعیت استقلال برای کسب پیروزی خیلی دشوارتر شود.به طور کل قسمت نبود در این دیدار به پیروزی برسیم هر چند با شرایطی که داشتیم واقعا کسب مساوی هم بد نبود.
وی در خصوص گلزنی خود در این بازی گفت:توپ روی سر من سر خورد در حالی که گلر حریف به قصد مشت کردن توپ خارج شده بود.خوشحالم که توانستم یک گل دیگر برای استقلال به ثمر برسانم تا سهمی در موفقیت تیم داشته باشم.
مدافع استقلال در خصوص آسیب دیدگی سرش گفت:در صحنه ای که با امیر حسین صادقی برای توپ بلند شدیم سرم دچارآسیب دیدگی شد و به این دلیل بعد از پایان بازی سرم را بخیه زدم.
وی در ادامه اظهار داشت:با وضعیت کمبود بازیکنی که تیم ما دارد و مشکلاتی که سپری کردیم واقعا شاهکار کردیم و به نظرم الان باید جام را به استقلال بدهند نه آخر فصل.
عمران زاده در خصوص موفقیتش در امر گلزنی گفت:امسال روی ضربات کاشته خیلی تمرین می کنیم و خدا را شکر که من هم از این فرصت ها استفاده کردم و توانستم برای استقلال گل بزنم.امیدوارم روند گلزنی ام در بازی های بعدی هم ادامه داشته باشد.
وی بازی با مس را اینگونه پیش بینی کرد:به قعر جدولی بودن مس هیچ توجهی نداریم و می دانیم مس برابر ما هر چه در توان دارد را می گذارد.به همین دلیل بازی سختی داریم اما برای ماندن در صدر طوری بازی می کنیم که بتوانیم به ۳ امتیاز بازی برسیم.

۲۵۱ ۴۳


RSS
ماخذ: خبر آنلاین
باز نشر: سایت خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ