عملیات پروازی یک شرکت هواپیمایی متوقف شد

به گزارش خبرگزاری مهر، حمیدرضا پهلوانی گفت: عملیات پروازی این شرکت هواپیمایی با هدف ایجاد فرصت جهت بازیابی و ارتقای کیفیت مورد انتظار مردم از روز سه شنبه متوقف شد.

به گفته وی، این شرکت تا زمان حل و فصل موارد ابلاغ شده از سوی سازمان هواپیمایی کشوری و انجام اقدامات اصلاحی در یک زمان معین مجاز به انجام پروازهای داخلی و خارجی نخواهد بود.

معاون وزیر راه و شهرسازی، آگاهی بخشی به مردم و جلوگیری از جدایش و دور شدن احتمالی از استانداردهای متعارف توسط برخی شرکت های هواپیمایی را از دیگر اهداف توقف این شرکت هواپیمایی برشمرد.

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری اظهارداشت: هموطنان عزیز می توانند در صورت مشاهده هرگونه موارد دور از انتظار، مراتب را به سازمان هواپیمایی کشوری اعلام کنند تا این سازمان یافته های مورد نظر را، تا حل و فصل نگرانی های موجود به صورت جدی در دستور کار قرار دهد.

پهلوانی اظهارداشت: اطلاع رسانی لازم از طریق دفاتر خدمات مسافرت هوایی به منظور فروش بلیت به مسافران این شرکت هواپیمایی صورت پذیرفته است.

وی همچنین به شرکتهای هواپیمایی هشدار داد: سازمان هواپیمایی کشوری با مشاهده هرگونه دور شدن احتمالی از استانداردهای متعارف این سازمان با شرکتهای هواپیمایی متخلف به طور جدی برخورد خواهد کرد.


MehrNews Rss Feed

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ