عکس و پست جنجالی محسن چاوشی برای خوزستان

به گزارش ممتاز نیوز : محسن چاوشی خواننده پرطرفدار موسیقی پاپ در صفحه شخصی خود در فضای مجازی برای خوزستان و مشکلاتی که برای این دیار پیش آمده است دست به قلم شده است.

عکس و پست جنجالی محسن چاوشی برای خوزستان

او در صفحه شخصی اش نوشته است:
“بحث و موضوع خوزستان، آنقدر تکراری شده و آلوده به اغراض مختلف سیاسی و… که آدم نمی داند واقعا چه بگوید. خوزستان اما یک مساله سیاسی نیست. یک مساله انسانی است و انسان را مدام نمی شود با سیاست و جناح بازی های مغرضانه فدا کرد. حال خوزستان خوب نیست. یکی از غنی ترین استان های کشور، اینطور باشد شرمساری اش برای کیست؟ با مقصرجلوه دادن این یا آن دردی از تن خوزستان رنجور و مهجور، مظلوم و سربلند اما مغرور کم می شود؟ نه. حرف بزنیم، می شود شوآف. حرف نزنیم، می گویند سکوت کرده مصلحت اندیش است.
من درد می کشم از درد خوزستان. از درد هرکجای ایران. هر زمان. هر وقت. هر جا. هر گوشه ای از این وطن که دردش بیاید، یک گوشه از وجود من می لرزد… این هوا و این نارسایی ها حق هیچ کدام از مردمان این سرزمین نیست. گاهی وقت ها فکر می کنم هر مساله ای در این کشور، فقط سوژه ای برای صفحه های مجازی شده و تیترهای اول روزنامه ها و… ولی آن ها که در خوزستان زندگی می کنند می دانند که دیده شدنِ درد خوب است، اما از آن بهتر درمان کردن، یا حداقل تلاش برای درمان کردن است. این کاری است که باید شود.
مطرح کردن دردها کار اشتباهی نیست. درست می باشد. اما کافی نیست. خوزستان و مردمش به گردن این کشور و مردمانش حق دارند. این را هزار بار گفتم. اما در این سال ها چه کردیم برای این خاک و مردمانش که…. خوزستان به ما نیاز ندارد آنقدر که ما به خوزستان نیاز داریم. ما بیشتر از خوزستان به خوزستان …”

عکس و پست جنجالی محسن چاوشی برای خوزستان

باز نشر: اخبار ایران و جهان ممتاز نیوز

تا این لحظه ۱نظر ثبت شده
  1. Shellie گفت:

    unsecured personal loans florida
    payday loans online
    cash advance stores

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ