فارابی شرط لازم برای حمایت از آثار سینمایی را اعلام کرد

فارابی شرط لازم برای حمایت از آثار سینمایی را اعلام کردکارگردان و تهیه کننده یک نفر نباشند
فارابی شرط لازم برای حمایت از آثار سینمایی را اعلام کرد
تاریخ درج : ۹ مرداد
سرفصل : خبرهای روزانه   |   منبع خبر : وب سایت تخصصی سینمایی سینمانگار
خلاصه مطلب : مدیر عامل بنیاد سینمایی فارابی شرط لازم برای حمایت از آثار سینمایی را معرفی کارگردان و تهیه کننده مستقل در هنگام دریافت پروانه ساخت اعلام کرد.

به گزارش سینمانگار، مدیر عامل بنیاد سینمایی فارابی شرط لازم برای حمایت از آثار سینمایی را معرفی کارگردان و تهیه کننده مستقل در هنگام دریافت پروانه ساخت اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی، بر اساس تصمیم سید احمد میرعلایی تمام پروژه های سینمایی که نیازمند حمایت های این بنیاد هستند می بایست در هنگام اخذ پروانه ساخت تهیه کننده و کارگردانی مجزا و مستقل معرفی نمایند تا زمینه بررسی و حمایت از آن ها فراهم شود.

بر پایه این گزارش، طی سال های گذشته به دلیل تهیه کنندگی و کارگردانی مشترک برخی از افراد برای یک پروژه، ناهماهنگی هایی شکل گرفته و روند اغلب آثاری که این رویکرد را پیش گرفته بودند با مشکلاتی و موانعی همراه شده و در نهایت این موانع و مشکلات لطمات جبران ناپذیری به کیفیت فیلم تولیدی وارد کرده اند.
 

تسریع در ارتباط موثر بنیاد سینمایی فارابی با عوامل تولید و جلوگیری از تداخل فعالیت ها از جمله نتایج این رویه است که در نهایت به افزایش کیفیت نسخه نهایی اثر سینمایی منجر خواهد شد.
 

نظرات خوانندگان


سینما نگار

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ