فالوور های اینستاگرام بهنوش بختیاری + عکس

بهنوش بختیاری در اینستاگرام و فیس بوک بسیار فعال است و در یک روز امکان دارد شش بار صفحه خود را با عکس های جدید به روز کند.

 عکس های بهنوش بختیاری «آنالیز» زیادی ندارد و به همان سادگی عکس ها می توان فهمید که «صمیمیت»، «سادگی» و دوری از «پرستیژ» در آنها موج می زند.

روزنامه هفت صبح – رضا مهدوی:

آدرس: @behnoosh_bakhtiari

دنبال کننده ها: +۳۰۰,۰۰۰

تصاویر ارسالی: ۶۵۵

کسب لایک: ۱۴,۰۰۰ میانگین پست های اخیر

کامنت های دریافتی: ۹۰۰ میانگین پست های اخیر

نتایج جستجوی «اسم + اینستاگرام» در گوگل: حدود ۵۰۰,۰۰۰ صفحه

کامنت تصادفی: فرمان نداده در راهت می جنگیم!

بهنوش بختیاری اینستاگرام

 

اگر اهل تماشای سریال های نوروزی تلویزیون باشید، احتمالا امسال «خوب، بد، زشت» و بازی بهنوش بختیاری در آن را دیده اید. او در نقش خواهری بازی می کرد که اتفاقا نامش «بهنوش» انتخاب شده و به نوعی «معتاد» شبکه های اجتماعی و «دلداده» لایک های فیس بوک بود.

 در واقعیت هم بهنوش بختیاری بی شباهت به آن نقشی که در آخرش متنبه شد و دست از «فیس بوک بازی» برداشت نیست. بختیاری همچنان نه به آن شدت ولی به اندازه خودش این بار در اینستاگرام فعال است. به هر حال اینکه مثلا در یک روز امکان داشته باشد شش بار صفحه خود را با عکس های جدید به روز کند چیز کمی نیست.

 بختیاری در فیس بوک هم با ۱۲۵ هزار هوادار فعال است؛ چیزی کمتر از نصف فالوورهای اینستاگرامش، برای همین هم شاید برای او «اینستاگرام» چیز دیگری است.

بهنوش بختیاری اینستاگرام

عکس های بهنوش بختیاری «آنالیز» زیادی ندارد و به همان سادگی عکس ها می توان فهمید که «صمیمیت»، «سادگی» و دوری از «پرستیژ» در آنها موج می زند.

 اینستاگرام بختیاری پر است از تصویرهای فانتزی با جملات شاعرانه و عامه پسند. او حتی کسر شأنش نمی داند که طرح های فتوشاپی «بامزه» از خودش را منتشر کند.

 حال دادن به رفقای هنرمندش با معرفی پیج های اینستاگرام آنها یا اعلام زمان و مکان کنسرت و تئاتر هم از کارهای معمول او در این صفحه است.

در آخر اینکه بهنوش بختیاری در اینستاگرام واقعا خودش است و اصلا اهل «بازی» نیست!

– .

نمناک
باز نشر: سایت خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com

تا این لحظه ۱نظر ثبت شده
  1. فرهان گفت:

    سلام.همه‌چیز‌بهنوش‌خانم‌عالیه.هرکی‌‌‌‌باعث‌ناراحتی‌بشه‌خدا‌ازش‌نگذره.دوستت‌دارم‌بهنوش

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ