فداکاری بزرگ پدری برای نجات فرزندش +تصاویر

مهربانی و فداکاری پدر و مادر نسبت به فرزندان را نمی توان در جای دیگر از این دنیا پیدا کرد و با چیزی تعویض کرد؛ آن‌ها حاضرند به خاطر عشق خود هر کاری برای زندگی فرزندان انجام دهند و گاهی حتی از جان خود نیز می‌گذرند.

فداکاری پدر چینی

چندی پیش در خیابان‌های پکن مردی دیده شد که به طور عجیبی در حال جمع کردن پول بود.فداکاری این پدر به این صورت بود که او یک لباس سفید به تن داشت و روی آن نوشته شده بود: کیسه بوکس انسانی، ۱۰ یوآن برای هر مشت. در مقابل او جعبه‌ای بود که مردم پول‌ها را درون آن می‌ریختند.
فداکاری پدر چینی

ابتدا به نظر می‌رسید که این مرد در حال گدایی به سبکی جدید است اما در اصل او پدری مهربان است که مشغول جمع کردن پول برای عمل فرزندش است. فرزند او بیماری خاصی دارد و هم‌اکنون نیز در بیمارستان منتظر رسیدن پول جراحی است.

این پدر فداکار در مقابل جعبه پول‌ها آزمایشات فرزندش را نیز گذاشته است که نشان از واقعیت حرف وی دارد. او به سختی توانسته است نوبت عمل بگیرد ولی برای انجام شدن آن باید ۷۰۰ هزار یوآن پول به حساب بیمارستان واریز کند.

فداکاری پدر چینی

ژایا جان به خبرنگاران گفت:ابتدا قصد داشتم به مردم التماس کنم اما این کار گدایان است و من قصد گدایی نداشتم. به همین دلیل این راه را انتخاب کردم تا مردم اگر دوست دارند در مقابل مشتی به بدن من، کمکی کنند تا فرزندم زودتر خوب شود.

– .

ممتاز نیوز
باز نشر: سایت خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ