فراخوان هوندا برای یک مشکل جزئی

گردآوری توسط گروه خودرو ممتازنیوز

 فراخوان هوندا برای یک مشکل جزئی

فراخوان هوندا برای یک مشکل جزئی

ممتازنیوز: در برخی از مواقع علاوه بر نگاه کردن زیر درب موتور و صندوق عقب، یک نگاه به بج های خودرو هم می تواند به تشخیص تصادفی بودن خودرو و سابقه صافکاری و رنگ کمک کند.

به گزارش ممتازنیوز، خمیدگی، کج شدگی، جابه جایی و فقدان بج در خودرو می تواند نشانه ی صافکاری و رنگ باشد. شاید مهمترین دلیلی که شرکت خودروسازی هوندا برای مدل اودیسه ی ۲۰۱۴ فراخوان داده تصحیح همین مسأله باشد.
به تازگی کانوزمر ریپورتس گزارشی دریافت کرده است که شرکت هوندا به خریداران اودیسه گفته خودروهایشان را برای تصحیح کارخانه ای بج به نمایندگی های هوندا در سراسر آمریکا ببرند. قرار بر این بوده که این بج روی صندوق عقب در سمت راننده قرار بگیرد اما در حال حاضر سمت شاگرد است.
در نگاه اول یک بج ساده روی درب صندوق عقب بسیار پیش پا افتاده است اما هنگام فروش خودرو معمولا متخصصان خرید و فروش خودرو را گمراه می کند و آنها با دیدن این بج احتمال صافکاری و رنگ داده و از قیمت خودرو می کاهند.
در پیام هوندا آمده است: نماد اودیسه در برخی از خودروهای اویسه ۲۰۱۳ به شکل صحیح نصب نشده و باید در سمت راننده باشد نه سمت سرنشین. از این رو به مشتریان هوندا توصیه شده است در طرح «روزآمد شدن محصول» هوندا شرکت نموده و این اشکال کوچک را رفع کنند. درست قرار نگرفتن این آرم روی خودرو ممکن است این تلقی را به وجود آورد که این خودرو تصادفی است و از ارزش فروش مجدد این خودرو بکاهد.
بنابر این اگر شما صاحب اویسه ۲۰۱۳ از شرکت هوندا هستید بشتابید.


پرشین خودرو |
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ