فردا، آخرین مهلت ثبت‌نام کنکور/ ارسال پیامک اخطاری به کنکوری‌ها

۰۲م اسفند ،

vahid (18)-20.jpg

مشاور عالی سازمان سنجش با اشاره به پایان مهلت ثبت‌نام مجدد کنکور ۹۲ تا فردا گفت: تا کنون ۴۰ هزار و ۱۰۰ نفر نسبت به ثبت نام اقدام کرده‌اند.

حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) با بیان اینکه مهلت ثبت نام در رشته‌های با آزمون کنکور ۹۲ ساعت ۲۴ فردا پایان می‌یابد، اظهار کرد: داوطلبان علاقمند به شرکت در رشته محل‌های دانشگاه آزاد باید در فرصت باقی مانده برای ثبت‌نام در کنکور ۹۲ به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org مراجعه کنند.

وی با اشاره به دیپلمه‌های مشمول سوابق تحصیلی در کنکور ۹۲ گفت: این دسته از داوطلبان که به سبب نداشتن سوابق تحصیلی موفق به انجام ثبت نام در مرحله اول نبوده‌اند باید در این مهلت نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

وی با بیان اینکه در مرحله اول ثبت نام کنکور، ۹۷۵ هزار نفر ثبت نام کرده‌اند تصریح کرد: همچنین این دسته از داوطلبان می‌توانند برای اصلاح اطلاعات ثبت‌نامی خود به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش تا ساعت ۲۴ فردا سوم اسفند ماه مراجعه کنند.

توکلی با اشاره به داوطلبانی که بدون توجه به نوع مدرک فارغ التحصیلی در یکی از گروه‌های آزمایشی ثبت نام کردند، گفت: ثبت نام در گروه آزمایشی که با مدرک فارغ التحصیلی آنان تجانس ندارد هیچ مشکلی ایجاد نمی‌کند ولی با این وجود برای تاییدیه مجدد داوطلبان در صورتی که این عدم تجانس وجود داشته باشد به داوطلبان پیامک ارسال می‌شود. چرا که در آزمون دوره قبل تعدادی از داوطلبان اشتباها گروه آزمایشی متفاوت با مدرک فارغ التحصیلی خود را انتخاب کرده بودند.

انتهای پیام


ایسنا
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ