فردا؛ کارت آزمون دکتری تخصصی سال ۹۱ دانشگاه آزاد توزیع می‌شود

توزیع اینترنتی کارت آزمون دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی سال ۹۱ از ساعت ۱۱ صبح روز دوشنبه، اول اسفند آغاز می‌شود و تا یک ساعت پیش از برگزاری آزمون ادامه دارد.

به گزارش خبرنگاردانشگاه برنا مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی اعلام کرد: توزیع کارت آزمون دکتری تخصصی سال ۹۱ این دانشگاه، بصورت اینترنتی از طریق سایت www.azmoon.org از ساعت ۱۱ صبح روز دوشنبه مورخ ۱/۱۲/۹۰ آغاز می‌‏شود و تا یک ساعت قبل از شروع آزمون ادامه دارد.

داوطلبان این آزمون می‏توانند با وارد نمودن شماره پرونده و کد رهگیری که در هنگام ثبت نام دریافت نموده‏اند نسبت به مشاهده و تهیه پرینت کارت ورود به جلسه خود اقدام نمایند.

طبق این گزارش اطلاعات فردی و آزمونی شخص داوطلب به همراه عکس وی در کارت ورود به جلسه درج شده است و داوطلبان در صورت وجود هر مشکلی در اطلاعات مندرج در کارت لازم است طی روزهای دوشنبه مورخ ۱/۱۲/۹۰ تا چهارشنبه مورخ ۳/۱۲/۹۰ صبح‌ها از ساعت ۸ الی ۱۲ و بعد از ظهر از ساعت۱۳ الی۱۷ با مراجعه به باجه رفع نقص پیش‏بینی شده نسبت به اصلاح موارد مغایرت اقدام نمایند.

گفتنی است داوطلبان لازم است در این خصوص به اطلاعیه‏ای که روز یکشنبه مورخ ۳۰/۱۱/۹۰ از طریق روزنامه آفرینش منتشر و بطور همزمان در پایگاه روابط عمومی مرکز آزمون به آدرسwww.pubr-azmoon.com قابل مشاهده است مراجعه نمایند.

به گزارش برنا آزمون دکتری تخصصی سال ۹۱ دانشگاه آزاد اسلامی روز پنجشنبه ۴/۱۲/۹۰ و جمعه ۵/۱۲/۹۰ در دو نوبت صبح و عصر برگزار می‌شود.


آخرین اخبار

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ