فروش جیلی EC7 در ایران حدود ۳۵ میلیون تومان

آغاز واردات یک خودرو جدید به بازار ایران

فروش جیلی EC7 در ایران حدود ۳۵ میلیون تومان

عصر خودرو : شرکت جیلیران موتور نماینده شرکت جیلی چین در ایران محصولات این شرکت را وارد خواهد کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی «عصر خودرو»  شرکت جیلیران فعالیت خود را با وارد کردن یکی از مدل های جیلی با نام EC7 آغاز کرده است.موتور این خودرو۱۸۰۰ سی سی حجم و۱۳۷اسب بخار قدرت داردوپیش بینی می شود با قیمت ۳۵ تا ۴۰ میلیون تومان به فروش رسد.

رقیب این خودرو در بازار داخلی ایران از نظر قیمت و حجم موتور مگان است. در حالی که EC7 دارای ۶ کیسه هوا،سان روف،مانیتور،دیویدی پلیر،سیستم کنترل فشار تایر،ABSوEBD وگواهینامه۴ ستاره ایمنی اروپا به عنوان نخستین خودرو چینی است.

از این محصول تا کنون ۳۰۰ دستگاه واردشده و البته پس از شماره گذاری فروش آنها آغاز خواهد شد. شرکت جیلیران موتور برنامه دارد تا پایان سال ۵۰ هزار دستگاه از EC7 را وارد کشور کند.شرکت چینی جیلی ۴۵ نوع محصول دارد که واردات همه نوع آن به ایران ممکن است. احتمالاََ پس از این خودرو که در کلاس C قراردارد محصولاتی در کلاس d وsuv نیز به ایران وارد شود.

گفتنی است جیلی تمام سهام ولوو را خریده است و تصمیم به پیاده سازی تکنولوژی  سوئدی ولوو در کارخانه جیلی ام گرند خود دارد . این در حالی است که مرکز تحقیقات وتوسعه شرکت چینی جیلی در استرالیا و اقع شده است.

این شرکت به دنبال بهره گیری از تکنولوژی کارخانه های ولوو برای تولید محصولات خود است، با شهرداری لندن قراردادی به منظور تامین تاکسی این شهر برای بازهای المپیک لندن منعقد کرده است، تاکسی هایی که از تکنولوژی روز بهره می برند اما ظاهری شبیه به تاکسی های قدیمی لندن دارند.

سه شنبه ۶ تیر   ۰:۸


منبع:عصرخودرو

تا این لحظه ۱نظر ثبت شده
  1. Ganzo گفت:

    Great isngiht! That’s the answer we’ve been looking for.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *